Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 3 Mart Salı 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! #SosyalMedya #Tv #BB

Aşk Bir Rüya 3 Mart Salı 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 3 Mart Salı tarihli 15. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Dizinin son yayınlanan 14.bölümünde neler yaşanmıştı? İşte detaylar: Thapki Dhruv’la evlenmeyi kabul eder. Onun kekeme olduğunu bilmeyen Vasundhara ise hazırlıklara başlar. Vasundhara Thapki’nin özel durumunu öğrenecek mi?

Dhruv uzun uğraşlar sonucu Thapki’yi evliliğe razı eder. Dhruv’un kardeşi Bihan ise ağabeyinin kekeme bir kızla evlenmek istemesini ve annesinin buna izin vermesini anlayamaz. Thapki’nin kekemeliğini bilmeyen Vasundhara ise kulağına kaçan böcek yüzünden hiçbir şey duyamaz. Ailenin diğer gelinleri onun bu halinden faydalanmak ister ve Thapki’nin kekemeliğini düğüne kadar gizlemeye çalışır. Dhruv ve Thapki’nin aileleri nişan için hazırlıklara başlar. Vasundhara Thapki’nin kekemeliğini öğrenecek mi?

  #Don’t Peek – Searching-Produzent legt schaurigen Kurzfilm fürs Kino auf

Dizinin genel hikayesi: Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh

Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat

Tür: Dram , Romantik

Yapımı: 2015 – Hindistan

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"