Allgemeines

#Aşkta Doğru İnsanı Bulmanın 10 Yolu #SosyalMedya #Tv #BB

Aşkta Doğru İnsanı Bulmanın 10 Yolu

Aşkta Doğru İnsanı Bulmanın Yolları

Richard Templar, Optimist Yayınları’ndan çıkan ‚Aşkın Kuralları‘ isimli kitabında aşkı ve doğru kişiyi bulmanın yollarını anlatıyor. İşte tüm ilişkilerimizi derin ve kalıcı kılmak için yapılması gerekenler… 


1. Rol Yapmayın

Gerçekten hoşunuza giden biriyle karşılaştığınızda, o karşı koyulmaz dürtüyü siz de hissediyor olmalısınız. ‚Kendinizden yepyeni birini yaratmak ya da o kişinin aradığı kişi olmaya çalışmak.‘ Elbette kendini geliştirmek güzeldir ama rol yapmayın. 

askta-rol-yapmayin-001.Gif

  #Asteroidler Hakkında İlginç ve Tuhaf 7 Gerçek #SosyalMedya #Tv #BB

2. Kendinizi İyileştirin

Hayat hepimizi hırpalar ve yaralar, bu kaçınılmazdır. O zaman kendinize bir iyilik yapın. Yaralarınızı iyileştirirken gidip bir yerde saklanın. Arayışa koyulduğunuz zaman da, sizin yaptığınız gibi yaralarını az çok iyileştirmiş birini seçmeye çalışın. Böylece her ikiniz de birbirinizi gerçek yüzlerinizle görebilir ve ilişkinizi sağlam bir başlangıcın üzerine kurabilirsiniz.

birbirinizi-iyilestirin-003.jpg


3. Mutlu Olmayı Öğrenin

Kendi başınıza mutlu ve güvende olmayı öğrenmek zorundasınız. Böylece hiçbir zaman, yalnız kalma korkusuyla kötü bir duruma katlanmak zorunda kalmazsınız.

mutlu-olmayi-ogrenin.jpg


4. Sizi Güldüren Birini Seçin

Eşinizi dış görünüşüne, toplumsal konumuna, hatta kişiliğinin geri kalanına bakarak seçerseniz, sonunda pişman olabilirsiniz

  #12 Nacht-Spaziergänge: Entdecke spannende Berliner Kieze im Dunkeln

sizi-gulduren-birini-secin.jpg


5. Hataları Tekrarlamayın

Elbette, derinlere işlemiş tutumları değiştirmek zordur. Bu kalıbın farkına varın ve sonra da buna neden saplanıp kaldığınızı anlamaya çalışın. 

hatalari-tekrarlamayin.gif


6. Bazıları Yasak Bölgedir

Bazı insanların yasak bölge olduğunu bilecek karakter bütünlüğüne sahip olmak gerekir. Böyle birine aşık olsanız bile, içinizde tutun. Kaçamak bile yapmayın. Bunu ne kadar ileri götürürseniz, atlatmanız da o kadar uzun sürecek. O yüzden hiç başlamayın. 

bazilari-yasak-bolgedir.Jpeg


7. Onu Değiştiremezsiniz

Sevgiliniz ilk birkaç ay ya da birkaç yıl davranışını kontrol altında tutabilir, ama eninde sonunda, eski alışkanlıklarına geri dönecek. Uyarmadı demeyin. 

onu-degistiremezsiniz.Jpeg


8. Seks Her Şey Değildir

İyi seks harika bir şeydir. Ve başlangıçta bile arada cinsel bir çekim yoksa o ilişkinin pek fazla şansı olamaz. Fakat en iyi ilişkiler bir ömür boyu sürer ve libidonuz bu kadar uzun ömürlü olmayabilir. Yatak odasındaki hareketli bir seans sorunların çoğuna bir çözüm getirmez. Şehveti, sevgiyle karıştırmak tehlikelidir. 

seks-her-sey-degildir-001.Gif

  #Nike Hisseleri %11 Artan Net Gelir Sonrası Sert Yükseldi

9. Size Değer Vermeli

Bazı insanlar çok iyi sevgili olur, bazıları da olamaz. Bir süre sonra, varlığınız sıradanlaşmaya başlayabilir. Keyfinizin olmadığı anları fark ettikleri halde sorunlarınıza ayıracak zamanları yoktur. Kısacası, size yeterince değer vermezler. Dışarılarda bir yerde, size her bakımdan hak ettiğiniz değeri verecek birisi var. Bunu yapmayacak birine bağlanarak kendinize haksızlık etmeyin. 

size-deger-vermeli.jpg


10. Yeni Sevgili Başka Biridir

Sevgiliniz sizi muhtemelen hiç tanımadığınız eski bir sevgilinin standartlarıyla değerlendirseydi ne hissederdiniz? Eski ilişkilerinizden yanınızda getirdiklerinizi bu ilişkiye karıştırırsanız, var olmayan birçok sorun yaratırsınız. Bugünlük noktayı koymadan önce zaten bildiğiniz bir konuyu da hatırlatmadan geçemeyeceğiz. Güven yoksa ilişki yoktur. Güven ilişkilerin vazgeçilmez koşuludur. 

yeni-sevgili-baska-biridir.jpg

  #Protranslate.Net Yeminli Akademik Tercüme Bürosu #SosyalMedya #Tv #BB

Önerilen İçerik: Cinsel İlişkinin İnsan Sağlığına 15 Faydası!

BuradaBiliyorum.Com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"