Allgemeines

Azize Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti Erken Final Mi Yaptı?

Azize Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti Erken Final Mi Yaptı? Azize dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanırken dizi ile yeni bir haber geldi. Azize dizisi yayınlandığı salı akşamı bu hafta yayınlanmadı. 4 Ocak Azize Dizisi Neden Yok? Azize dizisi 11 ocak 2020 cumartesi akşamı yayınlanacak mı bitti mi yayından mı kaldırıldı? Azize dizisi neden yayınlanmadı erken final mi yaptı bilgileri konumuzda..

Azize Dizisi 4 Ocak Neden Yok4 Ocak 2020 cumartesi günü Azize dizisi var mı yok mu neden yok?

Kanal d ekranlarında sevilerek izlenen Azize dizisi 4 Ocak cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü merakla bekleyen izleyiciler 4 Ocak cumartesi günü Azize dizisinin yayınlanmadığını görünce çok şaşıracak, ancak Azize dizisi yılbaşı haftası dolayısıyla değil yayından kaldırıldığı için düşük reytingleri aldığı için ekrana gelmeyecek. Geçtiğimiz hafta almış olduğu çok düşük reyting oranları sonrasında Kanal d’ye tarafından yayından kaldırılan Azize dizisinin4 Ocak 2020 cumartesi ve 11 Ocak 2020 cumartesi günleri ekrana gelmeyeceği ve yeni bölümü yayınlanmayacagını bir kez daha hatırlatalım.

Azize dizisi 4 Ocak 11 Ocak tarihlerinde neden yok niçin yayından kaldırıldı yeni bölüm olacak mı?

Azize dizisinin Kanal d tarafından yayından kaldırıldığını ve yeni bölümlerinin ekrana gelmeyeceğini bir kez daha hatırlatalım. ilk önce salı günleri başlayan daha sonra cumartesi gününe alınan Azize dizisi almış olduğu düşüp reytingler sonrasında 28 Aralık cumartesi günü yayınlanan son bölümün ardından yayın akışından çıkarıldı ve dizi final bile yapmadan izleyiciye veda etti. Hande erçel ve Buğra Gülsoy bir araya getiren Azize dizisi senaryo olarak çok beğenilmemiş ve izleyici yeteri kadar talep göstermemiştir. bu nedenle Azize dizisi 4 Ocak ve 11 Ocak 2020 tarihlerinde yayınlanmayacak çünkü bundan sonra ekrana gelmeyecek yayından çıkarıldı kaldırıldı. Azize dizisi neden yayından kaldırıldı niçin final bile yapmadı? Konumuza göz atabilirsiniz.

Azize dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenirken yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturuyor. Azize dizisi senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak kaleme alıyor. Azize dizisi başrollerinde Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Selen Öztürk, Ufuk Şen, Tugay Mercan, Cenk Kangöz, Efekan Can, Mustafa Avkıran ve Orhan Kılıç gibi isimler yer alıyor. Azize dizisi hafta içi salı akşamları yayınlanırken bu hafta salı akşamı yayınlanmadı. Azize dizisi izleyenleri bilgilendirmek istedik bu konuyla ilgili.

Azize Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Azize dizisi neden yok? Azize dizisi salı akşamı yayınlanırken yayın gününün değiştiği haberi geldi. Azize dizisi neden yok neden yayınlanmadı? Azize dizisi yayınlandığı salı akşamlarında istediği reytinglere ulaşamayınca Kanal D dizi ile ilgili bir hamle yaptı. Azize dizisi ile ilgili yaptığı bu hamle de gün değiştirmek oldu. Azize dizisi salı akşamları yayınlanırken reytinglerinin yükselmesi için cumartesi gününe alındı.

Azize Dizisi Erken Final Mi Yaptı?

Azize dizisi erken final mi yaptı? Azize dizisi erken final yapmadı öncelikle izleyenler için bunu söyleyelim. Azize dizisi final yapması şimdilik söz konusu değil. Azize dizisi 10 aralık salı günü yayınlanmayacak. Yeni gününde cumartesi günü 14 aralık salı günü yayınlanacak. Azize dizisi 14 aralık salı akşamı saat 20:00’da yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Chef’s Arena programının yayın durumu nasıl olacak şimdilik bir açıklama görülmüyor. Azize dizisi erken final yapmıyor ancak reyting durumu düşük devam ederse kısa süre sonra final yapabilir. Azize dizisi yeni bölümü 14 aralık cumartesi saat 20:00’da yeni bölümü ile yayında olacak.

Azize Dizisi Reytingleri Nasıl Total Sıralaması

Azize dizisi reytingleri ne durumda? Azize dizisi 19 Kasım salı akşamından itibaren yayınlanmaya başladı. Ancak reytinglerde bir türlü istediği sıralamaları alamadı. Azize dizisi yayınlandığı ilk bölüm ile 4 oranında reyting alırken 11. sırada yer aldı. Azize dizisi 2. bölümüyle total reytinglerde 4 oranında reyting aldı. Azize dizisi 2. bölümü ile reytinglerde 12. sıralamada yer aldı. Azize dizisi 3 oranında reyting aldı. Azize dizisi 3. bölümü ile de 16. sırada yer aldı.

SıraTarihRTG (%)
16.Azize 3 Aralık 2019 Salı Reytingleri3
12.Azize 26 Kasım 2019 Salı Reytingleri4
11.Azize 19 Kasım 2019 Salı Reytingleri4

 

Azize dizisi henüz 3-4 bölüm yayınlanmış olsa da reytinglerde artacağına sürekli geriliyor ve düşüyor. Bu yüzden de yeni gününde reytinglerde artış olmazsa büyük ihtimalle kısa süre sonra Azize dizisi final yapacak. Azize dizisini izliyor musunuz? Sizce gün değiştirmesi doğru karar mı? Gün değişikliği Azize dizisinde reyting artışı sağlar mı? Yoksa bir değişiklik olmaz mı? Azize dizisi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Azize Dizisi 10 Aralık salı Var mı yok mu10 Aralık Salı Azize Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor

10 Aralık salı günü Azize dizisi var mı yok mu Kanal D ekranlarında niçin yayınlanmadı sorusu çok sorulacak gibi görünüyor. Azize Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor 10 Aralık salı var mı yok mu bitti mi sorularına hemen yanıt verelim. Dizimiz gün değiştirdi. Artık Azize dizisi Cumartesi günleri ekrana gelecek. Azize Dizisi 10 Aralık salı Var mı yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor sorusuna yanıt verdik..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  #Afili Aşk Final mi Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak? - BB

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"