Sozialen Medien

Babil Dizisi Aydan Kimdir? Ayşe’nin Polis Yardımcısı (Aydan Koptur)

Babil dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Babil dizisine son katılan isim ise Aydan koptur oldu. Aydan Koptur kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı Babil dizisinde hangi karakteri canlandıracak gibi merak edilen sorulara cevap vermek ve oyuncunun Babil dizisinde hangi karakteri canlandırıp nasıl bir rol ile karşımıza çıkacağını sizlere detaylarıyla aktarmak için bu içeriğimizi oluşturduk.

Babil Dizisi Aydan Kimdir?

Gazeteci Birsen Altıntaş’ın haberine göre Star TV ekranlarında cuma akşamları başlayan yeni dizilerden birisi olan Babil dizisine son olarak katılan isim Aydan koptur oldu. Aydan koptur Babil dizisinde Aslı Enver’in canlandırmış olduğu gizli polis Ayşe’ye yardım eden Aydan karakterini canlandıracak. Babil dizisinde Aydan rolünde izleyeceğimiz Aydan koptur kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı detaylı bilgilerini sizlere kısaca söylemek ve Babil dizisinin güzel oyuncularından birisi olan Aydanı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Babil Dizisi aydan kimdir polis Ayşenin yardımcısıBabil dizisi Polis Aydan kimdir?

Babil dizisinde kendi adıyla oynayacak olan Aydan koptur kimdir hemen kısaca sizlere yazalım. Aydan Koptur 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ancak aslen Antalyalı olan oyuncu İstanbul Üniversitesi’nde devlet konservatuvarı bale bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa olan ilgisi onu çeşitli eğitimler aldıktan sonra dizi oyunculuğuna doğru yönetmiş ve ilk oyunculuk deneyimini çocuklar duymasın dizisinde gerçekleştirmiştir. Aydan koptur çocuklar duymasın dizisinden sonra muhteşem yüzyıl dizisinde ve seviyor sevmiyor gibi dizilerde rol almıştır.

Başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri çeken Aydan Koptur daha sonra Fox TV ekranlarında yayınlanan dayan yüreğim dizisinde Buse karakterini canlandırmış ve oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır. Aydan Koptur 2017 yılında dayan yüreğim dizisinden sonra geçtiğimiz sezon aslan ailem dizisinde ekrana gelmiş ve TRT oynamıştı. Aydan Koptur un son dizisi ise 2020 yılında başlayan ve ilk önce bir internet projesi olan ancak daha sonra Star TV’ye transfer olan Babil dizisi oldu. Aydan koptur Babil dizisinde Aydan karakterine hayat verecek ve Aslı Enver’in oynamış olduğu polis görevindeki Ayşe’nin yardımcısı olacaktır. Babil dizisi tüm oyuncuları >>Babil Dizisi Oyuncuları Kimler?

Babil Dizisi Aydan Koptur kimdir

Güzelliği ile dikkatleri çeken ve başarılı oyunculuğu ile birçok dizide oynamış olan Aydan Koptur daha önceki dizilerde de oldukça başarılı bulunmuş her ne kadar başrol gibi önemli karakterleri canlandırması da önemli bir yardımcı oyuncu olarak dizilerdeki rollerine devam ediyor. özel hayatına dikkat eden oyunculardan birisi olan ve magazin dünyasında çok yer edilmeyen Aydan koptur bakalım Babil dizisinden sonra neler yapacak Babil dizisindeki Aydan karakterini nasıl canlandıracak izleyip göreceğiz.

Babil Dizisinde polis karakteri kadın Aydan Koptur kimdirSizce Babil dizisi tutar mı Aydan rolünde izleyeceğimiz ve Aslı Enver ile birlikte dizide rol alacak olan polis rolündeki Aydan Koptur sizce başarılı bir oyunculuk çıkardı mı lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bizlerle paylaşınız. Şimdiden teşekkür eder Babil dizisine Star TV ekranlarında başarılar dileriz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!