Anime || Manga

Balık burcu anime karakterleri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere anime dünyasının balık burcu olan karakterlerini paylaşıcaz. Sizde gördüğünüzde çok şaşıracaksınız anime diyip geçenler kendileriyle özdeşleşen karakterleri görünce şok olacak. Balık burcu anime karakterlerimizi yavaştan sıralamaya başlayalım.

10. Fuji Shuusuke(Prince of Tennis)

Fuji Shūsuke, Seishun Akademisi’nde üçüncü sınıf öğrencisidir. Tenis kortundaki taktiksel becerisi nedeniyle kendisine „tensai“ veya dahi adı verildi. Kikumaru Eiji ile aynı sınıfta ve Eiji’nin iyi arkadaşıdır. Fuji (29 Şubat) ta doğmuştur ve bu nedenle doğumgününü ancak 4 yılda bir kutlayabilir. Fuji neşeli ve sıcakkanlıdır, ancak etrafındakileri şaka yaparken biraz fazla kızdırdığından dolayı bazen sadist olarak görülür.

9. Aimaru (Toriko)

Gurme Şövalyelerinin lideri. Onun hakkında Toriko’nun bir arkadaşı olması ve garip bir diyet yapması dışında pek az şey biliniyor. Hastalıkları, yani virüs ve bakterileri “yiyebilir” ve onlar için tedaviler yaratabilir.

8. Nuriko (Fushigi Yuugi)

Nuriko, tüccar bir ailede, orta çocuk olarak doğdu. Küçük kız kardeşini çok genç bir yaşta kaybetti ve acı ile baş etmek için herhangi bir yol bulamadı. Kız kardeşinin ölümüyle başa çıkabilmesinin tek yolu, onun gibi giyinmekti, böylece asla unutulmayacaktı.

7. Umi Sonoda (Love Live!)

 

Umi, bir grup arkadaşıyla birlikte bir idol. Çok yetenekli bir şarkıcı olmasına rağmen, sanat dünyasında hem lirik hem de fiziksel antrenör olarak çalışarak müzik söylememe eğilimindedir. Destekleyici bir rol üstlenmeyi umursamıyor ve genel olarak alçakgönüllü ve yumuşak bir şekilde konuşmasına rağmen, liderlik söz konusu olduğunda, daha fazla tembellikçi bir yaklaşım sergileyerek patronluğa kızıyor.

6. Ai Nanasaki (Amagami SS)

Ai Nanasaki normal bir lise öğrencisidir. Çok ciddi bir doğası var ve zor durumda bile rahat olduğu için kendiyle çok gurur duyuyor. Bazen bu onun kendisini biraz fazla ciddiye almasına neden oluyor. Yüzme ekibinin ve 1-A sınıfının istekli bir üyesi.

5. Sunao Fujimori (Sukisyo)

Sunao, çabuk sinirlenmesiyle ve başını biraz belaya sokmasıyla tanınan bir lise öğrencisidir. Yeni oda arkadaşı Sora bunu ilk elden görüyor.

4. Michiru Kita (Zombie Loan)

Michiru, ailesinin ölümünden beri aynı değildi – eski benliği bir kabuğuna dönüştü. Bu trajedinin yanı sıra, ek bir yük – insanların ölüme yaklaştığını görmesine izin veren shinigami gözlerinin gücünu elde etti.

3. Clear (DRAMAtical Murder)

İnsan olmamak yeterince garip olduğu halde daha garip görünmemek yerine o maskeyi takıyor clear tam olarak delirmiş diyebiliriz. Barmen olarak çalışsa da, başkalarının ne düşündüğünü yorumlamakta zorlanıyor. Bu onun tipik Balık eksantrikliğinin bir yüzü.

2. Ririchiyo Shirakiin (Inu x Boku Secret Service)

Ririchyo, genç yaşamında çok şey yaşadı. Genelde bu sebepten dolayı yalnız iken, başkalarının ona verebileceği zararlardan korkuyor.

1. Light Yagami (Death Note)

Light Yagami, sınıftayken bir defterin havadan süzüldüğünü görür tenefüste defteri aldığında defterin üstünde yazan ölüm defteri yazısını okuduktan sonra evde bunu dener ve gerçekten ismi yazılanların öldüğünü görür. Yaşamaya uygun olduğunu düşünmediği kişilerin hayatlarına son vermek için bu gücü kullanması çok uzun sürmez. Her yerde suçluların gizemli ölümleri farkedilmez ve lise öğrencisi kısa sürede kendini zihinsel olarak kolluk kuvvetlerine sahip bir kedi ve fare oyununda bulur. Light kolay pes etmiyor, ancak kovalamaca uzun…

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!