Anime || Manga

Boku no Hero Academia – Anime Tanıtımı

Yeni dönemin en sevilen animelerinden olan Boku no Hero Academi’yı tanıtıyoruz.

Hikaye dünyada birden insanların özel güçler kazanması ile başlıyor.Zamanla insanlar bunun ne olduğunu anlaması ile bu gücü kötüye kullanmaya başlıyor ve kahramanlar doğuyor.En güçlü kahraman ve insanlığın umudu ise All Might ve onun baş düşmanı All for One’dur.All Might’in gücü One For All(Birimiz hepimiz için) nesilden nesile aktarılan ve All for One ile savaşan bir güçtür.All for One ise baş kötüdür ve özel güçleri kendisine çekip onları kullanabilmektedir.

All Might birgün All for One ile savaşırken bir sivili kurtarmak için ağır bir şekilde yaralanmıştır ve gücü gittikçe zayıflamıştır ve kendine halef aramaktadır.Genç Midoriya izuku ise özel güçlerle doğmayan nadir insanlardandır ve All Might’e deli gibi hayrandır ve onun gibi olmak istemektedir.

Birgün Midoriya gezerken arkadaşı Bakugo’nun bir kötü tarafından yakalanmışken gücü olmamasına rağmen cesaretiyle kötü adama saldırmıştır o sırada gelen All Might Midoriya’dan etkilenir ve gerçek kahraman böyle olur diye düşünüp onu halefi seçmiştir.Bakalım Midoriya İzuku en güçlü kahraman olabilecek mi?

 

Bazı Karakterlerimiz;

Midoriya İzuku;

Ana karakterimiz olan Midoriya İzuku güçleri olmadan doğan nadir insanlardandır ve All Might tarafından halefi seçilmiştir.

 

All Might;

insanlığın umudu olan ve en güçlü insan olan All Might yaralandıktan sonra güçlerini kaybetmeye başlamış ve Midoriya’yı eğitmeye başladı.

 

Bakugo Katsuki;

Bakugo’da Midoriya gibi All Might’e hayrandır ve onun gibi olmak istemektedir.Çok agresif bir kişiliği vardır ve All Might’nin Midoriyaya ilgisi onu oldukça sinirlendiriyor.

 

All for One;

One for All’ın baş düşmanıdır ve serideki kötü adamların lideridir.

​​​​​​

​​​​Puan: 8.4/10

Bölüm Sayısı: 1.Sezon 13 / 2.Sezon 25 / 3.Sezon 25

Yıl: 2014

Kategoriler: Aksiyon, Komedi, Okul, Shounen, Süper Güç

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!