Anime || Manga

Bungou Stray Dogs Konusu ve Kisişel Görüş

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

Konu :

Nakajima Atsushi, yetimhaneden atıldıktan sonra, ne gidecek yeri ne de yiyecek yemeği kalmıştır. Bir nehrin kenarında aç bi ilaç sürünürken, intihar girişiminde bulunan bir adamı kurtarır. Adı Dazai Osamu olan bu adam, ortağı Kunikida ile çok özel bir dedektif kurumunun üyesidir. Doğaüstü güçleri vardır ve polis ya da askeriye için çok zorlu olan davaları ele alırlar. Atsushi o bölgeye geldiği sıralarda, bölgede ortaya çıkan bir kaplanın peşindedirler. Kaplanın, Atsushi’yle bir bağlantısı olduğu düşünülmektedir ve zamanla dava çözülür. Sonrasında Atsushi, Dazai ve diğer dedektiflerle daha çok içli dışlı olacaktır.

Kişisel Görüş :

Bungou Stray Dogs öyle ilginç bir anime ki sizi her şeyiyle içine çekiyor. En başından yazarların hayal güçleri, müzikler, konu ve çizimler beni büyülemişti. Karakterler ve hikayeler çok güzel kurgulanmış ve hepsinin hikayesine ayrı ayrı değinilmiş. İyi ve kötü kavramını ve arkasındaki gizli işleri akıl oyunlarıyla bize sunuyor ve bunu yaparken sizi hayran bırakıyor. Mafyaların ve dedektiflerin hikayesini anlatan animemiz aynı zamanda yerinde komediyi de bizlere sunuyor. 

Kişisel Puan : 9.7/10

MyAnimeList Puan: 8.18

Bungo Stray Dogs izlemek için veya 4.sezon ne zaman olduğunu merak ediyorsanız tıklayın?

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!