Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anime || MangaDizi Film izle

Bungo Stray Dogs 4.sezon ne zaman ?

 

Bungo Stray Dogs 4.sezon ne zaman ?

Bungo Stray Dogs‘ veya ‘Bungō Sutorei Doggusu‘, ilk olarak Nisan 2016’da yayınlanan bir Japon Seinen türünde anime dir. Bungo Stray Dogs animesi Kafka Asagiri tarafından yazılmıştır ve çizimleri Sango Harukawa tarafından yapılmıştır. Anime, 2012’de Young Magazine tarafından serileştirildi. Bu manganın kökeni, ölen birden fazla sanatçıyı bir araya getirmek ve doğaüstü yeteneklere sahip genç yetişkinler ve gençler olarak karakterlerini yeniden hayal etmek isteyen yazar tarafından çıktı. İlk yayından sonra, bir sezon boyunca televizyonda yayınlandı. Anime’nin ilk sezonu 7 Nisan 2016’da yayınlandı hayranları ve eleştirmenleri tarafından sevildi. Olumlu alımı nedeniyle, Ekim 2016’da yalnızca birkaç ay sonra ikinci bir sezon için hemen onay verildi ve yeni sezonu çıktı. Üçüncü sezon, üç yıl sonra çıktı ve şimdi tüm anime camiası dördüncü sezon için hevesle bekliyor. İşte ‘Bungo Stray Dogs‘ın dördüncü sezonu hakkında bilmeniz gereken her şey. 

Bungo Stray Dogs 4.sezon ne zaman ?

Aynı formatı takip ederlerse, fanların önemli bir süre beklemesi gerekecektir. Değilse, En iyi tahminimiz, dördüncü sezonun 2020’nin sonunda veya 2021’in başında muhtemelen yayınlanacağı yönünde. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı

  #Into The Night 1.-2.Sezon izle – Güneş Artık Bir Düşman #SosyalMedya #Tv #BB

Bungo Stray Dogs Sezon 4 için herhangi bir fragman var mı?

Şuanda resmi bir fragman bulunmuyor ama 2020 yılında muhtemelen çıkması bekleniyor umarım hayranları onu takip etmeyi bırakmaz. Çünkü bu animenin yeni sezonunun cıkmasıda hayranlarına bağlı.

Bungo Stray Dogs hakkında birkaç video izleyelim ;

Bungo Stray Dogs Konusu adlı makalemizi okumak için tıklayın.

Bungo (Bungou) Stray Dogs izle

Bungo (Bungou) Stray Dogs yeni sezon izle

Bungo (Bungou) Stray Dogs 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon 4.Sezon izle

Bungo (Bungou) Stray Dogs tüm bölümleri dizi sitemizden izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu