Sozialen Medien

#Christian Bale, Taika Waititi İmzalı Thor: Love and Thunder’ın Kötü Karakterini Canlandıracak #SosyalMedya #Tv #BB

Christian Bale, Taika Waititi İmzalı Thor: Love and Thunder’ın Kötü Karakterini Canlandıracak


Christian Bale’ın Taika Waititi’nin yazıp yöneteceği Thor: Love and Thunder’da rol alacağını doğrulayan Tessa Thompson, Bale’ın filmin kötü karakterini canlandıracağını açıkladı.

2017 yapımı Thor: Ragnarok ile Marvel Sinematik Evreni’nin en beğenilen filmlerinden birine imza atan Taika Waititi, Thor: Love and Thunder ile Marvel evrenine geri dönüyor. Taika Waititi’nin yazıp yöneteceği yeni Thor filminin ağustos ayında başlaması beklenen çekimleri için hazırlıklar sürerken, oyuncu kadrosu da şekillenmeye başlıyor.

Thor: Ragnarok’a doğrudan bir devam filmi olacak Thor: Love and Thunder, geçtiğimiz yıl San Diego Comic-Con’da duyurulmuş ve filmin 5 Kasım 2021’de vizyona gireceği açıklanmıştı. Film ilk duyurulduğunda Chris Hemsworth‘ün Thor rolüyle geri döneceği, ona Thor: Ragnarok’taki Valkyrie rolünü yineleyen Tessa Thompson ve Jane Foster rolüyle geri dönecek olan Natalie Portman‘ın eşlik edeceği açıklanmıştı.

  #"Doc Martin" wird nach der 10. Staffel enden

Ocak ayında gelen haberler ise bu isimlere Christian Bale‘ın da eşlik edebileceğini ortaya çıkarmıştı. O dönemde, filmde rol alması ile Bale ile görüşmelerin sürdüğü belirtilmiş, ancak oyuncunun nasıl bir rolde karşımıza çıkacağına dair detaylar paylaşılmamıştı.

Görünen o ki aradan geçen sürede taraflar arasında anlaşmaya varılmış. Geçtiğimiz günlerde kırmızı halıda verdiği bir röportajda yeni Thor filmi hakkında konuşan Tessa Thompson, Christian Bale’da filmde rol alacağını doğruladı. Thompson ayrıca Bale’ın filmin kötü karakterini canlandıracağını söyleyerek başarılı oyuncunun karakterine dair ilk detayları da paylaşmış oldu.

Taika Waititi İmzalı Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021’de Vizyona Girecek

Bale’ın canlandıracağı bu kötü karakterin kim olacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.. Ancak film hakkında şu ana kadar açıklanan detaylar Bale’ın Korku Tanrısı olarak bilinen, aynı zamanda Thor’un amcası olan Cul‘u canlandırabileceğini gösteriyor. Çünkü filmde Jane Foster’ın Thor’un yerini alarak Mjolnir’i savuran isim hâline geleceği biliniyor. Çizgiromanlarda Jane Foster, Thor karakterini devraldıktan sonra Cul ile karşı karşıya geldiği için filmin de bu hikâyeyi işleyeceği tahmin ediliyor.

  #Nachrichtensender CNN verliert sein Nachmittagsgesicht

Batman rolüyle özdeşleşen ve son yıllarda rol aldığı hemen hemen her filmle ödül sezonunda adından söz ettiren Christian Bale’ın kariyerinin bu döneminde neden bir Marvel filminde rol almayı kabul ettiğini anlamak güç. Ancak projenin başında Taika Waititi’nin yer almasının oyuncunun ikna edilmesinde oldukça etkili olduğu tahmin ediliyor.

5 Kasım 2021’de vizyona girecek olan yeni Thor filmiyle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"