Sozialen Medien

#Jon M. Chu’nun Yapımcılığını Üstlendiği Apple TV+ Dizisi Home Before Dark’tan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Jon M. Chu’nun Yapımcılığını Üstlendiği Apple TV Dizisi Home Before Dark’tan Fragman Yayınlandı


Crazy Rich Asians’ın yönetmeni Jon M. Chu’nun yapımcılığını üstlendiği Apple TV dizisi Home Before Dark’tan fragman yayınlandı. Merakla beklenen dizi, 3 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

The Morning Show, See, Dickinson, Servant, For All Mankind, Little America ve Truth Be Told gibi ilgi çekici yapımları dizi dünyasına kazandıran Apple TV ‘dan yeni bir dizi daha geliyor: Home Before Dark!

G.I. Joe: Retaliation, Now You See Me 2 ve 2018’de Altın Küre adaylığı kazanan Crazy Rich Asians’ın yönetmeni Jon M. Chu‘nun yapımcılığını üstlenip bazı bölümlerini yönettiği dizinin başrollerinde The Florida Project filmiyle adını geniş kitlelere duyuran Brooklynn Prince ve 21, Across the Universe, Cloud Atlas gibi yapımlarla tanınan Jim Sturgess yer alıyor. İkiliye oyuncu kadrosunda Abby Miller, Kylie Rogers, Joelle Carter, Jibrail Nantambu, Deric McCabe, Michael Weston, Aziza Scott, Louis Herthum gibi isimler eşlik ediyor.

  #Drama Gefangen zieht an ZDF-Quizshow vorbei

Brooklynn Prince’li Home Before Dark, 3 Nisan’da Apple TV ’ta Başlıyor

Dizi, kendi çıkardığı gazetede yaşadığı şehirdeki bir cinayet vakasını ortaya çıkaran 11 yaşındaki araştırmacı gazeteci Hilde Lysiak’ın hayat hikâyesinden esinleniyor. Brooklynn Prince’in Hilde Lysiak’ı canlandırdığı dizi, ailesiyle birlikte göl kenarındaki küçük bir kasabaya taşınan Hilde’nin, babası da dâhil olmak üzere tüm kasabanın örtbas etmeye çalıştığı bir cinayeti gün yüzüne çıkarmasıyla yaşanan olayları konu alıyor.

How to Be Single, Isn’t It Romantic, What Happens in Vegas gibi romantik-komedi türündeki filmlerin senaristi Dana Fox ve Daredevil’in yapımcıları arasında yer alan Dara Resnik‘in yaratıcısı olduğu dizi, 3 Nisan’da Apple TV ’ta izleyici ile buluşacak. Diziden yayınlanan ilgi çekici fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

  #IDENTITY #SosyalMedya #Tv #BBKaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"