Sozialen Medien

#Derya Oğuz Ertün Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? #SosyalMedya #Tv #BB

Derya Oğuz Ertün Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Derya Oğuz Ertün Emanet dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacaktır. Kanal 7’nin nisan 2020 de yayın hayatına başlatacağı Emanet dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacak Derya Oğuz Ertün çok fazla ekranlarda görmediğimiz bir isim. Derya Oğuz Ertün’ün Emanet dizisinde hayat vereceği karakteri öğrenemesek de Derya Oğuz Ertün Emanet dizisinde zengin ve yakışıklı bir gence hayat verecek. Peki Emanet dizisinin yıldızı Derya Oğuz Ertün Kimdir? Kaç yaşındadır? işte detaylar

  #„Baymax 2“ unwahrscheinlich: Dafür neue Disney-Serie verfügbar

Derya Oğuz Ertün Kimdir?

1 Ocak 1996 da İstanbul dünyaya gelen Derya Oğuz Ertün Türkiye’nin genç yetenekleri arasında gösterilmektedir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi mezunu olan doğumlu olan Derya Oğuz Ertün oyunculuk ile hiç ilgisi yokken yakışıklılığı ile dikkat çekmiş ve bir çok arakdaşı onu oyuncu olması için teşvik etmiştir. Human Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk ve diksiyon eğitimi gören Derya Oğuz Ertün ilk olarak Coca Cola ve Joly Tour  gibi büyük firmaların reklamlarında yer alma başarısı göstermiştir.

Derya Oğuz Ertün   yer aldığı Kin filmi ile de Emanet dizisi yapımcısı Nazmiye Yılmaz’ın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kin dizisinde Murat karakteri ile yer alan Derya Oğuz Ertün ünlü karikatür sanatçısı Pertev Ertün’ün torunudur. Derya Oğuz Ertün öğrenciliğinde Finlandiya’ya öğrenci değişim programları ile yurt dışına çıkmıştır. Derya Oğuz Ertün Human Oyunculuk Atölyesinde de oyunculuk dersleri almıştır.

  #Sexuelle Fetische und ihre Folgen: Interview-Special zu Der kleine Tod

Derya Oğuz Ertün Kaç Yaşında?

Derya Oğuz Ertün 1 0cak 1996 doğumludur ve 24 yaşındadır.

Derya Oğuz Ertün Sevgilisi Kim?

Derya Oğuz Ertün’ün bilinen ve paylaştığı bir kız arkadaşı yoktur.

Derya Oğuz Ertün Emanet Dizisi İle Ünlenecek

Derya Oğuz Ertün Emanet dizisi kadrosunda yer alarak daha 24 yaşında ve ilk dizi projesinde ünlü olma fırsatı elde etmiştir; ancak Derya Oğuz Ertün’in Emanet dizisinde nasıl bir karaktere hayat vereceğini bilemiyoruz. Derya Oğuz Ertün’ün Emanet dizisinde hayat vereceği karakter belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"