Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji

Elektriğin kışkırtıcı hali; karşınızda özel hazırlanan Porsche 935 [Video]Porsche 935

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Porsche’nin elektrikli dünyası Taycan ile başladı. Aracı isimler sayesinde Porsche 935 gibi efsaneler de elektrikleniyor.

Karşınızda Porsche’ler konusunda tecrübeli Bisimoto tarafından hazırlanmış bir çok ama çok dikkat çekici Porsche 935 yer alıyor. Klasik 911 üzerine Kremer Racing firmasından gelen K3 body kit ile kurulan bu 935, farkını Bisimoto tarafından elektrikli hale getirilmiş olmasıyla koyuyor. Özetle geçmiş ile geleceği bir araya getiren isim, gerçekten dikkat çeken bir işe imza atmış durumda. Aracın bünyesinde denge kurmak adına öne ve arkaya yerleştirilmiş 32-kWh kapasitesinde LG imzalı pil paketi yer alıyor. Elektrikli motorlarıyla tam 637 beygir güç üreten araç, tasarımsal açıdan oldukça kaslı ve pembe rengin gerçekten belki de en iyi şekilde kullanıldığı araçlar arasındaki yerini alıyor. Özellikle yandan inanılmaz iyi görünen devasa rüzgarlığa sahip elektrikli araç, jantlarıyla da öne çıkmayı biliyor.

  Bentley Bentayga Speed ve hayran bırakan üretim süreci [Video] - BB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tamamen elektrikli Porsche Taycan ailesine en son 4S modeli dahil edilmişti

Taycan 4S, Taycan Turbo ile benzer tasarımı daha düşük fiyat / özellikler ile birleştiriyor ve iki farklı pil seçeneğiyle geliyor. 103 bin dolarlık versiyonda tek katmanlı 79,2 kWh pil paketi yer alırken, 110 bin dolarlık “performance battery plus” versiyonu ise Turbo’lardan gelen çift katmanlı 93,4 kWh pil paketi üstüne kuruluyor. En üstte yaklaşık olarak 563 beygir güç (Maksimum) üreten yani gerçekten çok performanslı olan Taycan 4S, 0’dan 100 km/s hıza sadece 3,8 saniyede çıkabiliyor.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu