Sozialen Medien

#Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler’in şaşkına döndüğü kovalamaca! #SosyalMedya #Tv #BB

Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler’in şaşkına döndüğü kovalamaca!

BuradaBiliyorum.Com / Detay –Ünlü oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in akşam saatlerinde hastanede görüntülenmeleri ne olduğu sorusunu sordurdu. Eser Yenenler, gazetecilerin kendilerini konvoy halinde takip etmeleri ve yaşanan kovalamacadan sonra evlerinin önünde açıklama yaptı.

Eşi Berfu Yenenler’in soğuk algınlığı şikayeti ile hastaneye gittiklerini ve serum verildiğini anlatan Eser Yenenler, “Soğuk algınlığı vardı Berfu’nun şimdi çocuk da var evde, bir şey olmadan hemen önlem alalım dedik. Serum yedi, geldik. Bu telaş bu kovalamaca…” diyerek dert yandı.

Eser Yenenler, Kuzey bebeğin durumunun da iyi olduğunu belirti. Bu yaşananlara şaşıran oyuncu, iyi olduklarını bir şeylerinin olmadığını ifade etti.

  #Podcast-Verfilmung von Hoaxilla

Babalığın güzel gittiğini ve her şeyin yolunda olduğunu ifade eden Eser Yenenler’in açıklamalarını videoda bulabilirsiniz.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"