Anime || Manga

Flip Flappers Konusu ve Tanıtımı

Konu : Yeryüzü senin bakış açından nasıl görünüyor? Cocona ve Papika adındaki kızlar serüvenin kapısını açmaya yarayacak anahtarlara sahiptirler. Bu iki kız karşılaştıklarında „Saf İlizyon“ diye bilinen birbirinden farklı uzanımlarda geçen serüvenleri başlamış oldu. Ne tür bir dilek olursan olsun dileği gerçeğe dönüştürebilen esrarengiz bir taş olan „Mimi’nin Kırık Parçası“ nı Saf İlizyonda bulmaya çalışırken önlerine birçok değişik şey çıkar. Ama kızlar kendilerini tehlikenin kucağında bulduklarında Mimi’nin Kırık Parçası parıldar ve dönüşüm geçirirler.

 

 

 

 


Eğlenceli ama bir o kadar da ‚garip‘ anime Flip Flappers, hikayesine baktığımızda Alice Harikalar Diyarında’yı anımsıyorsunuz.Ama ilerleyen bölümlerde karanlık kısımları da görüyoruz ve atmosfer Pan’ın Labirenti’ne dönüyor. Biraz karmaşık gibi ama takip etmesi zor değil. Eğlenceli dünyalarda dolaşıyoruz sıklıkla. Fakat bazı bölümlerde mecha animesi, bazı bölümlerde korku animesi bazı bölümlerde ise aksiyon animesi izliyor gibi oluyoruz. Genellikle eğlenceli bir havası olan anime sezon sonuna doğru daha ciddi ve gerilimli bir hal alıyor.Karakter uyumları başarılı ve finale doğru hikayenin boyutu biraz değişiyor. Bu da güzel bir sürpriz olmakla birlikle zaman zaman shoujo ai’ ye de kaymıyor değil hani. Onu da belirteyim. Bu türler ara ara vardı fakat kendimi çizgi film izliyormuş gibi hissettiğim bölümlerde oldu. Eğlencelik, vakit geçirmelik anime isterseniz bakılabilir.

Bölüm sayısı :13

Tür : Bilimkurgu, Komedi

 

 

 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!