Sozialen Medien

#Gel Dese Aşk 2.bölümünde aşk kül edici hallerini ortaya dökecek! #SosyalMedya #Tv #BB

Gel Dese Aşk 2.bölümünde aşk kül edici hallerini ortaya dökecek!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gel Dese Aşk dizisinin ilk bölümü atv’de 8 Mart Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman,Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin ikinci yeni bölümü 15 Mart’ta yayınlanacak.

Dizide kül edici bir aşkın ateşinin nasıl hayatlara etki ettiğini izleyeceksiniz. 40’lı yaşlarda, 20 yıllık bir evli çiftin yuvasına çöken bir aşk ateşi bu. Ancak diziye yönelik itirazlar ve eleştirilerin ardı arkası kesilecek gibi değil.

Kızı yaşındaki bir kadınla aşk yaşayan orta yaşın üstündeki erkek karakter aslında günümüz dünyasına hiç de yabancı değil.Ancak sosyal medyada bu durumun ciddi bir eleştiri konusu yapıldığını görebilirsiniz.

  #Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Dizisine Katıldı

Gel Dese Aşk 2. bölümünde “Aşk işte, ateş yakar kül eder insanı geriye senden bir şey kalmaz” sözünün haklılığını ortaya koyan sahneler yer alacak. İşte 2. bölüm fragmanı:

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"