Sozialen Medien

Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Kadrosu Kanalı

Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Kadrosu Kanalı… Gel Dese Aşk dizisi için hazırlıkları devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisi oyuncuları kimler olacak? Gel Dese Aşk dizisi yapımcılığını ve yönetmenliğini usta yönetmen ve yapımcı Osman Sınav üstleniyor. Gel Dese Aşk dizisi projesi hazırlanırken cast çalışmaları devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisinin senaryosunu ise Rahşan Çiğdem İnan ve Ayşe Bengi kaleme alıyor.

Gel Dese Aşk dizisi çekimleri İstanbul’da gerçekleşecek. Gel Dese Aşk dizisinde 3 ailenin hikâyesini ekrana taşıyacak. Gel Dese Aşk dizisi oyuncuları kimler? Gel Dese Aşk konusu nedir? Gel Dese Aşk dizisi kadrosunda kimler var hangi kanalda yayınlanacak? Gel Dese Aşk dizisi bilgilerini konumuzun devamında paylaşacağız.

Defne Pirinçci Gel Dese Aşk dizisiGel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları

Gel Dese Aşk dizisi oyuncuları kimler? Gel Dese Aşk dizisi oyuncuları henüz belli olmadı. Dizinin oyuncuları için cast çalışmaları devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisinin çocuk oyuncusu belli oldu. Gel Dese Aşk dizisi oyuncu bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Gel Dese Aşk dizisi oyuncu kadrosuna katılan her ismi konumuza ekleyeceğiz ve sürekli konumuzu güncelleyeceğiz. Takipte kalarak yeni oyunculaırn bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Defne Pirinçci

Defne Pirinçci 2014 doğumlu. Şuan 6 yaşına giren Defne Pirinçci 126 cm boyunda ve 32 kilo. Çocuk oyuncu sevimliliği ile herkesi etkiliyor. Defne Pirinçci ilk kez 2018 yılında Vurgun dizisinde rol aldı. Vurgun dizisinde Reyhan’ın kızını canlandırdı ve bu oyunculuk performansı ile çok sevildi. Defne Pirinçci güzelliği ile oyunculuktaki tecrübesi ile herkesi etkileyecek. Yeni dizisi Gel Dese Aşk’ta da Defne Pirinçci hangi rolde oynayacak henüz belli değil. Diğer oyuncu kadrosuda netleşmeye başlayınca karakter bilgileri gelecektir. Defne Pirinçci’nin instagram hesabını anne ve babası yönetiyor. Böylelikle çocuk masumluğuna zarar gelmesin istiyorlar haklı olarak. Defne Pirinçci instagram hesabı https://www.instagram.com/defnepiricciofficial/

Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları Defne PirinçciDefne Pirinçci Gel Dese Aşk dizisi hangi rol de olacak göreceğiz. Gel Dese Aşk dizisinde çocuk oyuncu dizide başrol oyuncuları kadar ilgili görmektedir. Gel Dese Aşk dizisi Defne Pirinçci hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Oyuncu bilgileri karakteri netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu Nedir?

Gel Dese Aşk dizisinde üç ailenin hayatları anlatılacak. Bu üç ailenin çocuklarının yaşadıkları aşklar aralarında geçenler anlatılacak. Gel Dese Aşk dizisi için başrol oyuncuları kimler olabilir sizce? Gel Dese Aşk dizisi konusu gereği 3 aile bireyleri kadın başrol ve erkek başrol oyuncuları arayışları hala devam ediyor. Sizce kimler olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Gel Dese Aşk Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Gel Dese Aşk dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Gel Dese Aşk dizisi çekimleri henüz başlanmadı. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili seçmeler devam ediyor. Cast çalışmaları sonrasında oyuncular netleşince dizinin çekimlerine çıkılacak. Gel Dese Aşk dizisi çekimleri ne zaman başlayacak? Gel Dese Aşk dizisi 2020 yılının ilk aylarında başlayacaktır. Ancak henüz dizinin çok hazırlık yapması gerekiyor.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"