Technologie

Huawei tarafında ortaya çıkan sürpriz yeni ürün: MatePodHuawei MatePod

Teknoloji dünyasının dev isimlerinden Huawei, yeni bir kablosuz kulaklık daha geliştiriyor gibi görünüyor. Yakında MatePod geliyor olabilir.

Huawei, en son kablosuz kulaklık pazarında FreeBuds 3 modeliyle ses getirmişti. Şimdi ise bir model daha geliyor deniyor. Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’nde aldığı yeni bir kayıt ortaya çıkan firma, P40 ve P40 Pro ile beraber MatePod isimli bir kablosuz kulaklık tanıtacak deniyor. Ürünün henüz nasıl görüneceği ya da özellikleri bilinmiyor. Ancak Apple AirPods‘a “gürültü engelleme” özelliği olmadan bir rakip daha geliyor gibi görünüyor. FreeBuds 3 pahalı gelenlere yönelik hazırlandığı düşünülen bu yeni model, isimsel olarak firmanın Apple’dan aldığı çizgiyi devam ettiriyor. Biliyorsunuz MatePad serisi tabletleri bulunan Huawei, artık kulaklık tarafında FreeLace / FreeBuds isimleri kullanmayabilir deniyor.

Huawei MatePod

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık neler sunuyor?

Yukarıda gördüğünüz kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan FreeBuds 3, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan kablosuz kulaklığın, boyunda büyük bir seçenek oluşturduğu açıkça görünüyor. Model pazara 1.099 TL‘den çıkmıştı.

İlginizi Çekebilir

Şanssız amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro 


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!