Sozialen Medien

#I am Not Okay With This: Komedi Soslu, Fantastik Gençlik Dizisi #SosyalMedya #Tv #BB

I am Not Okay With This: Komedi Soslu, Fantastik Gençlik Dizisi

I am Not Okay With This: Komedi Soslu, Fantastik Gençlik Dizisi

I am Not Okay With This, Netflix’in fantezi ve komedi soslu gençlik dizilerinden bir tanesi. Amerika yapımı bu dizinin ilk sezonu yedi bölümden oluşuyor. Bölümlerin en uzunu 28 dakika. Bu da tüm bölümleri eğer zamanınız varsa bir günde seyredebileceğiniz anlamına geliyor.

Konusu

Dizide okulda çok popüler olmayan sıradan bir lise öğrencisinin Sdy’in hikayesine odaklanıyor. Sdy içine kapanık sayılabilecek, asosyal sınıfına giren, dağınık ve kısa saçlı hatta biraz da erkeksi tavırlara sahip 17 yaşında bir kız öğrenci. Sdy bir gün öfkesinin tavan yaptığı bir anda çevresini fiziksel olarak etkileyebilecek bir güce sahip olduğu anlıyor. Bu gücün sınırlarını bilmese de onun oldukça etkili ve hatta tehlikeli olduğunu birkaç denemeden sonra anlıyor. Tabi önceleri bu sırrını kimseyle paylaşmıyor ama tabi ki işler onun istediği gibi gitmeyecektir.

  #Dark 3. Sezon Hazırlıkları / İlk İki Sezonun En Kritik Anları

Dizi İzlenir mi?

Ben bu yazıyı yazarken 7. bölüm yani son bölüm hariç tüm bölümleri seyrettim. Onu da yazı biter bitmez seyretmeyi düşünüyorum. Diziyi seyrederken eğlendim. Sdy karakterinde hiç beklemediğim bir sempatik yön bulunuyor. Bunu bölümler ilerledikçe fark ettim. Dizinin fantastik yönü sonraki bölümlerde artıyor. Bu da diziye ayrı bir heyecan katıyor. Sdy ve annesi arasındaki sorunlar, yalnız bir kadının karşılaştığı problemler ve onların çocukları tarafında nasıl ve ne kadar anlaşılabileceği gibi detayları da beğendim. Bu arada bu yazı yazılırken dizinin IMDB puanı 7,8’di. Yaklaşık 13.000 kişi oy kullanmış. Ben bu puanın bu dizi için abartı olduğunu düşünüyorum. Dizi puanı bence en fazla 7 olabilir ki diziye bu puan bile fazla gelebilir.

  #Shadowhunters dizisinin konusu nedir? Shadowhunters oyuncuları (Oyuncu kadrosu)

Sonuç olarak I am Not Okay With This komedi yönü bulunan fantastik soslu bir gençlik dizisi. Bu üç anahtar kelime (komedi, fantastik ve gençlik) ilginizi çekiyorsa diziyi seyredebilirsiniz. Kötü bir yapım olmadığını söyleyebilirim. Tabi ki Ragnarok, Dark, Locke-Key tarzı bir fantastik dizi beklentiniz olmamalı…

dizi tavsiye fantastik dizi gençlik dizileri ı am not okay with this ı am not okay with this 1. bölüm ı am not okay with this analiz ı am not okay with this inceleme ı am not okay with this izle ı am not okay with this netflix ı am not okay with this yorum Netflix Dizileri

  #Biohackers Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"