Technologie

iPhone 12 ailesi için yapılan önemli fiyat açıklamasıiPhone 12

2020 Eylül ayında karşımıza çıkacak iPhone 12 modellerine yönelik bu sefer fiyat konusunda bir açıklama yapıldı. Bu açıklama önemli sayılıyor.


iPhone 12 modelleri şimdiden sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni seride karşımıza dört farklı model çıkaracak firma, biliyorsunuz telefonları 5G altyapısı üstüne kuruyor. 5G donanımlarının model başı üretim maliyetini 30 ila 100 dolar arasında artırdığını belirten analist Ming-Chi Kuo, modellerin iPhone 4 tarzı metal çerçeve ile geleceğini de sürekli olarak aktarıyor. İşte bu yeni tasarım ve 5G maliyetinin, telefonların fiyatlarını çok etkilemeyeceği açıklanıyor. Evet burada fiyatlar yeni yılda değişmeyecek diyemiyoruz. Bir artış geliyor gibi duruyor. Ming-Chi Kuo sadece 2020 iPhone fiyatlarında aşırı bir artış görmeyeceğimizi aktarıyor. Biliyorsunuz 2019 serisindeki modellerden iPhone 11 699 dolar, 11 Pro ve 11 Pro Max ise 999 dolar ile 1.099 dolara satılıyor. Bu açıdan yeni modellerin de bunların üstüne biraz daha pahalı olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için sızan genel teknik detaylar ve fiyatlar şöyle

Ailenin en altında yer alan iPhone 12 modeli, gelen bilgilere bakılırsa 5,4 inç OLED ekran, alt seviye 5G, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alacak deniyor. Bu model ise söylendiği kadarıyla 6,1 inç OLED ekran, alt seviye 5G, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü, üst seviye 5G ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü, üst seviye 5G ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni 16 inç MacBook Pro modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!