Sozialen Medien

Kadın Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin

Kadın Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin diye merak edenler ve kadın dizisinin en azından sezon sonuna kadar sürmesini isteyenler için bu konuda detaylı bilgilendirme yaparak kadın dizisinin ne zaman final yapacağını erken final konusundaki acele etmenin asıl sebebinin ne olduğunu ve sevilen dizinin Şubat ayında final yaparak ekrana veda etmesinin ardından başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağını detaylı bir şekilde sizlere yazmaya çalışacağız.

Kadın dizisi neden bitiyor erken final yapıyorKadın Dizisi Neden Bitiyor?

Öncelikle kadın dizisi neden bitiyor niçin final yapıyor konusunda sizleri aydınlatmak ve bilgilendirmek istiyoruz. 10 Ocak 2020 cuma günü yayınlanan kadın dizisinin son tanıtım fragmanı da dizinin 4 bölüm sonra biteceği final yapacağı duyurulmaya başlandı. Elbette uzun süredir kadın dizisini izleyen hala çok ciddi bir reyting almasını sağlayan önemli bir kitle var. Yani milyonlarca kişi kadın dizisini izlemeye devam ediyor peki kadın dizisi neden bitiyor final sebebi nedir. Öncelikle kadın dizisinin baş rolünde Sarp rolünde oynayan Caner Cindoruk sezonda diziden ayrılmak istemiş ve şu sıralar zemheri isimli diziyle ekrana gelmeye başladı. Haliyle bir dizide dizinin başrol oyuncusu çıkınca geriye kalanlar çok da bir şey ifade etmemeye başlıyor. Çünkü asıl hikaye Sarp üzerinden devam ederken bu kez başka oyuncular Bahar ile birlikte yollarına devam etse de diziyi tadında bırakmak isteyen yapımcı daha fazla devam ettirmek istemedi işin özünde bu var.

Kadın Dizisi Bitmesin Erken Final YapmasınKadın Dizisi Erken Final Sebebi Nedir?

Kadın dizisi aslında başarılı reytingleri almaya ve her hafta ciddi oranda izlenme rakamlarına ulaşmaya devam ediyor. Başka bir kanal veya yapımcı olsa kolay kolay kadın dizisine erken final yaptırmaz, en azından sezon sonuna kadar Mayıs 2020’ye kadar kadın dizisinin devam etmesini sağlar. Hatta hatta ülkemizde 7-8 oranında Total reyting alıp da final kararı alan çok az sayıda dizi vardır. Ancak kadın dizisinin erken final yapma sebebi olarak gösterilen Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk Show TV ekranlarında ki zemheri dizisi ile ekrana gelmeye başlayınca oyuncunun hayranları bir diziden çıkmasına üzülenler Show TV ekranlarında zemheri dizisini izlemeye başladılar. Haliyle kadın dizisinin senaryosunu tükenmesi ve baş rolündeki Sarp karakteri diziden ayrılması aslında dizinin erken finale giden ilk adımları oldu. Salı günü yeni dizilerin de ekrana gelmeye başlamasıyla kadın dizisi eski popülerliğini getirip reyting kaybetmeye başladı bu yüzden erken final kararı alındı.

Kadın dizisi Başka Kanalda Devam Edecek miKadın Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın

Ancak kadın dizisinin hayranları özellikle Özge Özpirinçci’nin canlandırmış olduğu Bahar karakterini çok seven insanlar kadın dizisi bitmesin kadın dizisi erken final yapmasın diye çok önemli bir kampanya başlattılar. Elbette Özge Özpirinçci gibi başarılı bir oyuncu kadın gibi bir dizi ile çok iyi bir seyirci kitlesi yakaladı dizinin diğer baş rolü olan Sarp karakteri ayrılmasına rağmen dizinin reytingleri çok fazla düşmedi. Bu nedenle dizinin ekibi ve izleyenleri kadın dizisi bitmesin kadın dizisi erken final yapmasın diye kampanyalar başlatarak dizinin devam etmesi için uğraşmaya başladılar. Ne dersiniz kadın dizisi sizce devam etmeli mi kadın dizisi başka bir kanalda yoluna devam edebilir mi bu konu hakkında sizlerden de yorumlar bekliyoruz.

Kadın Dizisi Erken Final Sebebi NedirKadın Dizisi Devam Etsin Başka kanala geçsin

Fox TV ekranlarında salı günleri yayınlanan kadın dizisinin devam etmesi erken final yapmaması için başlatılan kampanyada en önemli konulardan birisi kadın dizisi Fox TV’de final yapacak başka bir kanalda devam etsin mesela Show TV ya da TV8 gibi kanallar genellikle reytingi yüksek dizilere hasret kaldığı için bu kanallar kadın dizisine kesinlikle transfer etmek isteyebilir. Bu yüzden yapımcı ile bu kanalların görüşmesi beklenip FOX TV’de final yapacak olan kadın dizisinin başka bir kanalda devam etmesi için başlatılan bu kampanya siz de destek olabilir kadın dizisi bitmesin kadın dizisi final yapmasın gibi yorumlarınızla veya kadın dizisi Fox’ta değil başka bir kanalda devam etsin gibi görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak herkesin görmesini okumasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra bu sayfayı sosyal medyada paylaşarak herkesin kadın dizisi ile ilgili bu kampanyadan haberdar olması için paylaşımlar yapabilirsiniz.

Kadın dizisi bitmesin final yapmasın başka kanala geçsinKadın dizisi Başka Kanalda Devam Edecek mi?

2020 yılında Şubat ayının başında erken final yaparak FOX TV’de ekrana veda edecek olan kadın dizisi başka kanalda devam edecek mi kadın dizisini transfer eden herhangi bir kanal var mı kadın dizisi Fox TV den sonra hangi kanalda devam etmeli gibi izleyicilerin beklentilerini karşılayacak bir yanıt ortaya çıkarsa burada ilk olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Her ne kadar hikayesi senaryosu bitmiş olsa da kadın dizisi yine izlenmeye ve büyük bir seyirci kitlesi tarafından hayranlıkla takip edilmeye devam edecektir.

Bu nedenle Fox TV ekranlarında final yapmış olsa bile başka bir kanalda kadın dizisinin devam etmesi ve başka bir kanala transfer olması konusunda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak kadın dizisinin yeni bir kanalda devam etmesini isteyebilir bu konudaki yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Kadın dizisi devam etmeli mi başka kanala transfer olmasını ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!