Anime || Manga

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon Anime Tanıtımı

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon


Sarhoş olduğunuz bir gün gezerken, bir ejderhaya denk gelseniz ne olurdu? Hatta daha iyisi: O ejderha bir kadına dönüşebilseydi? Daha da mükemmeli: O ejderha kadın, sizin hizmetçiniz olsaydı? İşte bunların hepsi, Kobayashi-san’ın başına gelenlerin küçük bir kısmı yalnızca.

Ä°lgili resim

Kobayashi, 25 yaşında bir bilgisayar programcısıdır. Hayatı oldukça sıkıcı ve tekdüzedir. Patronu sürekli ona saçma işler yüklemekte ve hiç takdir etmemektedir. İş yerinde ise sadece bir tane düzgün arkadaşı vardır.

Kobayashi-san  gif ile ilgili görsel sonucu

Bir gün, en sevdiği arkadaşı ve aynı zamanda iş arkadaşı olan Makoto ile içmeye giderler. Uzun ve keyifli bir gecenin ardından, Kobayashi eve gitmek için oradan ayrılır. Kobayashi her içtiğinde, kendini kaybeden bir kişiliğe sahiptir ve o gece hayatını değiştirecek olayı yaşamasının da en büyük nedenidir. Sarhoş kahramanımız, eve gitmek için bindiği trenden, kendi durağında inmeyi unutur ve kendini dağdaki ormanda gezerken bulur. Ağaçların arasında gezerken, yeşil deriye sahip, yaralı bir ejderha görür. Ejderha, Kobayashi’den çekinse de Kobayashi içkili halde koşarak ona sarılır ve bu ejderhayı daha da sinirlendirir.

Kobayashi-san gif ile ilgili görsel sonucu

Kobayashi, ejderhanın sırtına saplanmış olan kılıcı görür ve kılıcı çıkarmak için atlayıverir ejderhanın sırtına. Ejderha ne kadar tehlikeli olduğunu söylese de sarhoş bir Kobayashi’yi hiçbir şeyin durduramayacağının farkında değildir. Birkaç zorlanma ve ıkınmanın ardından, kılıcı çıkarmayı başarır kahramanımız. Ardından oturup, sohbet etmeye başlarlar. Kobayashi’ye ısınmış olan ejderha, yarı-insan formuna dönüşür ve birlikte içmeye başlarlar. Hararetli bir sarhoş tartışmasının ardından, yalnız olduğunu söyleyen ejderhaya, birlikte yaşamalarını önerir. Ejderha Tohru, buna çok sevinir. Kobayashi, manyakça olan hizmetçi sevdasından bahseder ve Tohru’dan hizmetçisi olmasını ister. Tohru, hiç tereddüt etmeden kabul eder. Gece, Kobayashi’nin trende uyanmasıyla ve bütün gördüklerini rüya sanmasıyla sona erer.

Kobayashi-san dragon gif ile ilgili görsel sonucu

Kobayashi, uyanmış ve hazırlanmış bir şekilde evden çıkmaktadır. Kapıyı açar ve karşısında yeni ev arkadaşını görür. Yeşil renkli bir deriye sahip, alev üfleyen bir ejderha. Tohru, hiç bekletmeden yarı-insan formuna dönüşür ve içeri geçerek her şeyi anlatmaya başlar. Bütün geceyi anlattıktan sonra, Kobayashi en başta reddeder. Hüzünlü bir biçimde kapıya doğru yol alır Tohru. İşe geç kaldığını fark eden Kobayashi, hızla kapıya yol alır ve Tohru’yu kolundan çekip: „Tohru, uçabilir misin?“ diye sorar. Sevinçli bir şekilde gülümseyen Tohru, Kobayashi’yi alır ve iş yerine doğru uçuşa geçerler. Renkli kahramanlarımızın hikayesi, işte böyle başlar.

Ä°lgili resim


 

Puan: 8.16/10 (268,030 OY)

Kategoriler: Hayattan Kesitler, Komedi, Fantezi

Bölüm Sayısı: 1. Sezon 13 / 1 Bölüm OVA / 1 Özel Bölüm

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!