Technologie

Redmi K30 modellerinden bulunan ilginç kamera detayıRedmi K30

Kısa süre önce lanse edilen Redmi K30 4G ve K30 5G modellerinde ilginç bir kamera detayı ortaya çıktı. Bu kullanımı sanıyoruz ilk defa görüyoruz.


Haklarında bilinmesi gereken tüm detaylara aşağıdaki ana haberimizden ulaşabileceğiniz bütçe dostu taze modeller Redmi K30 4G ve K30 5G, biliyorsunuz bünyelerinde ekrana entegre çift ön kamera taşıyor. Burada 20 megapiksel + 2 megapiksel derinlik olmak üzere çiftli kamera bir araya geliyor. İşte bu çift kamera, ortaya çıktığı kadarıyla esas olarak iki ayrı delikte yer alıyor. Firma gösterildiği kadarıyla arayı yazılımsal olarak dolduruyor. Bu da gerçekten daha önce görmediğimiz bir detay olarak ilginç görünüyor. Normalde biliyorsunuz çiftli kamera için ekranın o kısmı komple kesiliyor. Redmi ise burada sadece kameraları delerek farklı bir yol izlemiş gibi görünüyor. Bu arada aşağıdaki görselde deliklerin etrafındaki gölgelenme sorunu da dikkatlerden kaçmıyor. LCD ekranlarda bu sorun bazı kişilerin canını oldukça sıkıyor.

Redmi K30
Redmi K30
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 modelleri fiyatlarıyla ses getirdi

Kısaca hatırlamak adına K30 4G’nin başlangıç fiyatı 227 dolar seviyesinde. K30 5G içinse 284 dolar başlangıç fiyatı karşımıza çıkıyor. Bu fiyat etiketiyle pazardaki en uygun 5G telefonlardan olan versiyon, en üstte 412 dolara kadar çıkıyor. 4G versiyonun en üst versiyonu ise 312 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Ön kameraları gizleyecek teknoloji


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!