Sozialen Medien

#Korona patladı, setler iptal odu! Gülse Birsel yine kendi yolunu buldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Korona patladı, setler iptal odu! Gülse Birsel yine kendi yolunu buldu!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Jet Sosyete dizisiyle hem Puhu TV’de hem de Star TV’de yer almakta olan senarist ve oyuncu Gülse Birsel, koronavirüs salgını sonrası setlerin durması ile yeni bir yol çizdi.

Birsel, tüm oyuncular için evlerinde kendilerinin çekebilecekleri sahneler yazdı ve bu akşam Puhu TV’de yayınlanacak olan 3 sezon 18.bölümün bir kısmı bu sahneler ile tamamlanabildi.

Koronavirüs krizinin yeni çözümler aramaya zorladığı dizi sektöründe Gülse Birsel’in bu denemesi izleyiciden karşılık bulacak mı merak ediliyor. Ünlü oyuncu, instagram hesabından yeni bölümden görüntüler paylaştı.

Birsel, şöyle diyor: “Jet Sosyete’nin yep yeni bölümü bugün, yani Cuma 20.00’de @puhutv’de! Konuk oyuncumuz Alper Saldıran. Bakın bu bölüm çekilirken corona patladı, set iptal oldu ve kalan 5-6 sayfayı evlerden çekerek bu bölümü tamamladık. Sonra, tamamı evlerde telefonla çekilen bir “#evdekal özel” bölümü hazırladık, o ayrı. Onu da 8 Nisan’da Star’da seyredeceksiniz.”

  #Primetime-Check: Donnerstag, 7. Januar 2021

İşte Jet Sosyete yeni fragmanı:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"