Sozialen Medien

#La Casa De Papel 4. Kısım Tanıtım Fragmanı Yayında! #SosyalMedya #Tv #BB

La Casa De Papel 4. Kısım Tanıtım Fragmanı Yayında!

2017 yılının Mayıs ayında hayatımıza giren İspanyol yapımı dizi, hem oyunculuklarıyla hem de hikayesiyle hayatımızda önemli bir yer etmeyi başarmıştı. Birçok kişinin dilinden düşmemeye başlayan dizinin yayın tarihi de açıklandıktan sonra yeni sezon fragmanı da merakla beklenir oldu. Hem dünyada hem de Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve fenomen haline gelen İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisinin 4. kısım tanıtımı yapıldı.

Netflix resmi Türkiye Twitter hesabından 3 Nisan‘da “Kaos devam ediyor!” başlığıyla La Casa de Papel‘in 4. Sezon tarihi açıkladıktan sonra merakla beklenen fragmanı da bugün yayına soktu. Geride kalan üç sezon sonrasında merakla beklenen 4. sezonun ilk bölümü 3 Nisan 2020’de yayınlanacak. İşte o merakla beklenen La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı.

  #La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayında! #SosyalMedya #Tv #BB

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayında!

Dr. Öz ve Dr. Yerebakan ABD Ve Türkiye’de Ki Son Durumu Değerlendiriyor

Gizemli Bir Hastalık: Migren

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"