Technologie

LG K40s ve LG K50s’lere Bir Yıl Ücretsiz Ekran Değişim GarantisiLG-K40s

LG K40s veya LG K50s modellerinden birine sahipseniz size güzel bir haberimiz var. LG tarafından yapılan açıklamaya göre LG K40s ve LG K50s, 1 yıl ücretsiz ekran değişim garantisi sunuyor.

K40s ve K50s kullanıcıları telefonlarının ekranlarının herhangi bir nedenden zarar görmesi halinde, ücretsiz olarak ekran değişimi yaptırabilecek. Ücretsiz ekran değişimiyle ilgili garanti 20 Aralık 2019 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında K40s ve K50s satın alan tüketicileri kapsadığını belirtelim. Operatör mağazalarından satın alınan  resmi distribütör garantili K40s ve K50s’ler 1 yıllık ücretsiz ekran değişim garantisi ile birlikte satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG K40s ve K50s ne gibi özellikler vadediyor?

K40s ve K50s, geliştirilmiş ön ve arka kameraları, ekranı ve uzun ömürlü bataryası ile dikkatleri çekiyor. Sinematik ses kalitesi, Google Asistan ve Google Lens özellikleriyle de öne çıkan K40s ve K50s, 13 MP’lik ön kamerası ise mükemmel selfie çekimine olanak tanıyor. Süper geniş açılı kamerası ise, manzara çekimleri gibi geniş açılı kareler için ideal. 6.1-inç HD+ ekran kalitesine sahip cihazlar, DTS:X 3D Surround Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve dinamik bir ses deneyimi sunuyor.

Google Asistan tuşu, Google Lens, Crop Shot, Link Shot, tek tuşla YouTube’da canlı yayın yapabilme özelliği ve uzun ömürlü pili ile ekstra sağlamlığı K40s ve K50s’in diğer çekici özellikleri arasında bulunuyor.

1.499 TL fiyatla Turkcell mağazalarında satışa çıkan K40s, Ocak ayı itibariyle Turk Telekom ve Vodafone mağazalarında da satılmaya başlayacak. K50s ise, Ocak 2020 sonunda operatör mağazalarında satışta olacak. LG K40s ve K50s hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Motorola Razr efsanesi yeniden doğdu

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!