Technologie

Lucifer 5. sezon 10. bölümle ilgili kafa karıştıran farklılıkNetflix Lucifer 5. sezon

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon için isim tahmin oyununa 10. bölümle geri döndü. Ancak bu bölümün isminde geçmişteki açıklamalara göre bir farklılık bulunuyor.


Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon için isim tahmin oyununa kısa bir süreliğine ara vermişti. Bildiğiniz gibi 9. bölüm isminde büyük bir spoiler olduğu için dizi bu bölümün adını önceden açıklayamayacağını kaydetmiş ve bizimle yazar odasından bir fotoğraf paylaşmıştı. 8. ve 10. bölüm isimleri arasında duran 9. bölümün adı kapatılmıştı. Ancak 10. bölümün isminin bir kısmı görünüyordu. En azından hayranlar öyle olduğunu düşünmüştü. Hatta “Trixie killed…” diye başlayan 10. bölümün adı hayranlar arasında bir heyecan tufanına sebep olmuş ve Trixie’yi bekleyen macera üzerine teoriler döndürülmeye başlanmıştı. Şimdi dizinin yazarlarının kullandığı resmi Twitter hesabından yapılan açıklama her şeyi değiştirdi. Kısacası kandırıldık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 2020’de Netflix kütüphanesinde

10. bölüm için paylaşılan ipucuna göre bu bölümün ismi 4 kelimeden oluşuyor. İpucu da hayli zorlayıcı. İlk kelime B ile başlıyor ve 6 harften oluşuyor. İkinci kelime 9 harften oluşuyor ve L ile bitiyor. Hayranlar bu kelimenin Amenadiel olduğunu düşünüyor. Üçüncü kelime 7 harfli br ikinci harfi A. Dördüncü kelime ise üç harfli ve yine ikinci harfi A. Elbette bu ipucuna baktığımızda bölümün isminin “Trixie killed…” diye başlamadığı belli oluyor. Bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yok. Ancak 28 Kasım’daki ipucunu hatırlayan hayranların aklı hayli karışmış durumda. Bunun başka bir ipucu olup olmadığı düşünülüyor. Ancak cevabı dizi yayınlanana kadar öğrenmek mümkün değil gibi.

10. bölümün en önemli yanlarından biri dizi yaratıcısı Ildy Modrovich tarafından kaleme alınmış olması. Şimdilik yönetmenin kim olduğuysa açıklanmadı. Toplamda 16 bölüm yayınlayacak olan Lucifer 5. sezon için net tarih duyurusunu heyecanla bekliyoruz. 8 + 8 bölüm şeklinde iki kısıma ayrılan dizi 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!