Technologie

Marvel’ın şaşırtıcı Avengers Endgame değişikliğiAvengers Endgame

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame öncesi kapsamlı çalışmalarına dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Böylece stüdyonun orijinal planlarından nasıl vazgeçtiğini öğreniyoruz. Değişen planlardan biri de Ancient One ile bağlantılı çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’deki en önemli olaylardan biri kahramanlarımızın zaman yolculuğunu keşfetmesi ve geçmişe dönerek sonsuzluk taşlarını toplamasıydı. Farklı gruplara ayrılan kahramanlarımız belli bir sonsuzluk taşının peşine düşmüştü. Hulk ise o dönemde Ancient One’ın elinde olan zaman taşını almak için harekete geçmişti. Böylece Bruce Banner ve Ancient One’ın bir araya gelmesine şahit olmuştuk. Fakat orijinal planlara bakılırsa bu sahne çok daha farklı olacaktı. Farklılık ise Ancient One’ın görüntüsüydü. Onu ilk Doctor Strange filminde gördüğümüzden farklı bir halde bulacaktık.

Avengers Endgame filminde Ancient One

Bu enteresan detay Marvel Sinematik Evreni için çalışan Karla Ortiz‘in paylaşımıyla ortaya çıktı. Karla Ortiz kendi Twitter hesabı üzerinden Avengers Endgame için hazırladığı ancak kullanılmayan bir konsept tasarımını paylaştı. Bu fotoğrafta 2012 senesinde Hulk ve Ancient One’ın bir araya geldiğini görüyoruz. Fakat Ancient One yaz havasına girmiş durumda.Terasta güneşlenirken karşımıza çıkıyor. Eğer orijinal planlar değişmeseydi bu gizemli karakterin çok daha farklı bir yönünü görme fırsatı elde edecektik. Marvel stüdyolarının bu konsept çalışmasını neden kullanmadığını bilmiyoruz. Ancak Karla Ortiz’in paylaştığı konsept tasarımını haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!