Technologie

Merakla beklenen iPhone 12 hakkında son dedikodulariPhone-12

Apple ürünleriyle yaptığı tahminlerle adından söz ettiren Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 12 modelleriyle ilgili tahminde bulundu. Ünlü analiste göre yeni iPhone modelleri hem 6 GHz hem de mmWave 5G desteğine sahip olacak.

Kuo, mmWave’li iPhone modellerinin Amerika, Kanada, Japonya, Kore ve İngiltere de dahil olmak üzere beş pazarda satışa sunulacağını belirtiyor. Kuo, Apple’ın 5G hizmeti sunmayan veya sığ 5G penetrasyonu olan ülkelerde 5G işlevselliğini devre dışı bırakabileceğini söylüyor. Bu yıl piyasaya sunulacak iPhone modellerinde Qualcomm’un X55 5G modeminin kullanılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 12 ne gibi özelliklere destek verecek?

Teknoloji dünyası tarafından dört gözle beklenen 2020 model iPhone’ların iPhone 12 ismiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. 5,4 inç OLED ekrana sahip olacağı dile getirilen iPhone 12’nin çift arka kameraya destek vereceği dile getiriliyor. Telefonun fiyatının ise 699 dolar olacağı iddia ediliyor. iPhone 12 Max’in ise 6,1 inç OLED ekranın ve çift arka kameranın kullanılacağı söyleniyor.

Telefonun fiyatının ise 799 dolar olacağı konuşuluyor. 6,1 inç OLED ekranlı Pro modelinde ise 120 Hz ekran, üçlü kamera sistemi ve 3D ToF sensör beklenen özellikler arasında. Telefonun beklenen başlangıç satış fiyatı ise 999 dolar. Pro Max’te ise 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensör gibi özelliklerin yer alması bekleniyor. Pro Max için beklenen başlangıç satış fiyatı ise 1.099 dolar. Yeni iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!