Sozialen Medien

Mucize Doktor Betüş Kimdir? Beren Gökyıldız Konuk Oyuncu Oldu

Mucize Doktor dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de konuk olarak dizide yer alacak olan Beren Gökyıldız oldu. Beren Gökyıldız Mucize Doktor dizisinde Betüş karakterine hayat verecek. Konuk oyuncu olarak Betüş karakterini canlandıracak olan Beren Gökyıldız Mucize Doktor dizisinde özellikle Ali Vefa ile sahneleriyle herkesin sevgisini bir kez daha kazanacak. Mucize Doktor dizisi Betüş karakterindeki Beren Gökyıldız’ın Mucize Doktor dizisinin 16 Ocak Perşembe günü yayınlanan 18. bölümünde izleyeceğiz.

Mucize Doktor Betüş KimdirMucize Doktor Betüş Kimdir?

Yapımcılığını MF yapımın üstlendiği ve Asena Bülbüloğlu’nun yapımda görev aldığı Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan yer alıyor. Doktor dizisinin senaryosunu ise Pınar Bulut ve Onur Koral birlikte uyarlıyor, izleyicilerin oldukça severek izlediği ve FOX TV’de perşembe günleri yayınlanan Mucize Doktor dizisinin 18. bölümüne sürpriz bir konuk oyuncu dahil oldu. Beren Gökyıldız Betüş karakterini canlandıracağı Mucize Doktor dizisinin 18. bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Beren Gökyıldız’ın canlandıracağı Betüş karakteri küçüklükten beri ameliyat olması gereken bir hastayı canlandıracak. Mucize Doktor dizisinde Betüş küçükken trafik kazası geçirmiş olan ve dolayısıyla uzun yıllardır ameliyat olması gereken sevimli oldukça güler yüzlü yaramaz ve doktorlarla oldukça iyi anlaşan Betüş karakterini canlandıracak. Betüş herkesle iyi anlaşır özellikle Ali Vefa ile Betüş arasında ayrı bir samimiyet ortaya çıkar.

Beren Gökyıldız Mucize Doktorda Betüş rolündeMucize Doktor Betüş rolünde Beren Gökyıldız Konuk Oyuncu Oldu

Beren Gökyıldız’ın Betüş karakterinde oynayacağı Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda Taner ölmez Onur Tuna Sinem Ünsal Hazal Türesan Özge Özder Murat Aygen Fırat Altunmeşe Hayal Köseoğlu Bihter Dinçel Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi önemli oyuncular yer alırken Mucize Doktor dizisinin konuk oyuncuları da adından oldukça söz ettiriyor ve son bölümde Beren Gökyıldız Betüş karakterini oynayacağı 18. bölümde diziye dahil oluyor.

Beren Gökyıldız Betüş karakteri olarak dr. Ali Vefa’nın hastası olarak berhayat hastanesinde tedaviye başlar. Başarılı Dr. Ali Vefa Mucize Doktor dizisinin 18. bölümünde yapışık ikizlerin ameliyatında çok önemli bir çözüm bularak yapışık ikizlerin hayata tutunmasını sağlar ve mucize bir dokunuşa imza atar. Bununla birlikte hastaneye gelen Betüş Ali Vefa’nın hastasıdır ve ona önemli bir operasyon yaparak tamamen iyileşmesi için Ali Vefa harekete geçer.

Beren Gökyıldız Mucize Doktora konuk olduBeren Gökyıldız kimdir Mucize Doktor Betüş

Mucize Doktor dizisinde Betüş karakteri olarak izleyeceğimiz Beren Gökyıldız 29 Eylül 2009 tarihinde Ankara ilimizde doğmuş halen ilk öğretimine devam etmekte olan bir öğrencidir. Beren Gökyıldız ilk olarak 4 yaşında kocamın ailesi dizisinde oynamış daha sonra anne ve bizim hikaye gibi dizilerde oyuncu olarak yer almıştır. 2018 yılında vizyona girmiş olan bal kaymak filminde oldukça başarılı bir rol çıkartan Beren Gökyıldız geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan Buğra Gülsoy ve Leyla Lidya Tuğutlu’nun yer aldığı kızım dizisinde öykü karakterini canlandırmış ve bir kez daha izleyicinin gönlünde taht kurmuştur.

Beren Gökyıldız Mucize Doktorda devam edecek mi BetüşKızım Dizisinin Öyküsü Muzice Doktorda Betüş rolünde

Son olarak Mucize Doktor dizisini konuk oyuncu olarak dahil olacak olan Beren Gökyıldız Mucize Doktor dizisinde Betüş karakterini canlandıracak ve Ali Vefa’nın sevimli minik güzel hastası olacak. bakalım Nazlı Ali Vefa ve Betüş arasında Mucize Doktor da nasıl bir bölüm yaşanacak izleyip göreceğiz. Sizlerde bir hayat Hastanesi’nin son minik hastası olan Beren Gökyıldız hakkında ve Betüş karakteri hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Kızım Dizisinin Öyküsü Beren Gökyıldız Muzice Doktor dizisinde Betüş rolünde dizinin fragmanı burada:

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!