Sozialen Medien

Young Rock: Dwayne Johnson’ın gençliği dizi oluyor

Inhaltsverzeichnis

WWE yıldızlığından aktörlüğe uzanan kariyeriyle Hollywood’un en popüler isimlerinden biri haline gelen Dwayne Johnson’ın gençliği dizi oluyor. İşte The Rock’ın gençlik yıllarını konu alacak Young Rock dizisi hakkında ilk bilgiler!

Dwayne ‘The Rock’ Johnson kendi çocukluğunu konu alacak bir televizyon dizisine kavuşuyor: Young Rock. Hollywood’un en popüler isimleri arasında olan Johnson, bir WWE yıldızı olarak başladığı kariyerine aktörlükle devam etmiş ve bu geçişi sağlayanlar arasında açık arayla en başarılısı olmuştu.

Dwayne Johnson, kariyerine bir WWE yıldızı olarak başladı

Johnson’ın kariyeri 2011 yılında Fast & Furious markasına dahil olmasıyla ivme kazandı. Ünlü aktör o tarihten bu yana üç ana Fast & Furious filminde boy göstermesinin yanı sıra kendi karakterine ait bir spin-off filmi olan Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminde de rol aldı. Bu filmler Johnson’ın kariyerindeki tek başarılı projeler değil. Aktör, birçok blockbuster filmde rol alarak kendine ait büyük hayran kitlesiyle birlikte yer aldığı her projeyi beklenmedik bir gişe başarısına sürükledi. Güncel hayatı ve güreşçilik kariyeri tamamen kayıt altında olan Johnson’ın gençlik dönemi ise dizi haline gelecek.

NBC, Television Critics Association esnasında Young Rock dizisinin onayını verdi. Bir sitcom olarak planlanan dizi, ünlü aktörün kargaşalı gençlik hayatını konu alacak. On bir bölümden oluşacak ilk sezonun baş yapımcılığını üstlenecek olan Dwayne Johnson, aynı zamanda oyuncu kadrosunda da bulunuyor.  Ünlü aktörle The Titan Games projesinde de birlikte çalışan NBC tarafından açıklanana göre Johnson, her bölümde kendi geçmiş yıllarından bahsetmek için gözükecek. Pilot bölümünün yardımcı yazarları arasında Fresh Off The Boat dizisinden Nahnatchka Khan ve Jeff Chiang yer alıyor.

Ünlü aktör son olarak Jumanji: The Next Level ve Hobbs & Shaw filmlerinde boy gösterdi

Young Rock dizisinde Dwayne Johnson‘ın hayatının hangi yıllarının konu alınacağı ise henüz açıklanmış değil. Beklenene göre kendisinin profesyonel futbol ve güreş kariyerine ilk başladığı dönem ele alınabilir. California şehrinde doğan ve çocukluğunun bir bölümünde Yeni Zelanda’da yaşayan aktör yıllarını North Carolina, Connecticut, Hawaii, Tennessee ve Pennsylvania gibi farklı yerlerde geçirdi. Bu durum Young Rock dizisinin birçok farklı mekanda geçebileceğinin sinyallerini veriyor. Johnson aynı zaamnda 17 yaşından önce soygun, kavga ve sahtecilik gibi kanun dışı işlerin içinde de yer aldı.

Young Rock ne zaman yayınlanacak?

Dwayne ‘The Rock’ Johnson‘ın gençliğini konu alacak olan Young Rock dizisinin 2021 yılının sonbahar aylarında televizyonlardaki yerini alması bekleniyor.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!