Allgemeines

#Oğlak Burcunda Ay Tutulması Etkileri ile 29 Haziran-5 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcunda Ay Tutulması Etkileri ile 29 Haziran-5 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Geçtiğimiz günlerde Yengeç burcunda Halkalı Güneş tutulması gerçekleşti. Aynı zamanda 6 gezegende de retro yaşanıyordu. Bu haftanın gündemi ise Ay tutulması. Haftanın son günü yani 5 Temmuz Pazar Oğlak burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma hepimizin hayatında adeta bir devrin kapandığını gösterecek. Bu dönemde alacağımız dersler ve yaşayacağımız zorluklar gelecekte hayatımızda önemli bir rol oynayacak. Değişime ve dönüşüme açık olmamız ve güçlü durmamız gereken bir haftaya giriş yapıyoruz. İşte 29 Haziran-5 Temmuz haftalık burç yorumları…

1. Koç

İllüstrasyon: Jaclyn CarisKoç burçları haftanın ilk günlerinde kariyerleriyle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilir, yaptıkları işe dair yeni şeyler öğrenebilirler. Beklenmedik alanlardan para kazanabilecekleri yeni yollar keşfedebilirler. Diğer yandan bazı yoğun duygular ve korkular açığa çıkabilir. Bir süredir hayatlarındaki bazı spesifik konularda netlik elde etmek isteyen Koç burçları, istedikleri netliği salı gününden itibaren elde etmeye başlayabilirler. Sis bulutları yavaşça dağılabilir.

Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kariyer konusunda gösterdikleri çaba doruk noktasına çıkabilir. Diğer yandan bu tutulma, hayatlarında gölgede kalan konulara ışık tutabilir, hayatlarında eksik olduklarını düşündükleri bir parça karşılarına çıkabilir. Çözmeleri gereken bir gizemin peşine düşebilirler.

2. Boğa

İllüstrasyon: Jaclyn CarisBoğa burçları bu hafta özellikle başkalarıyla konuşurken çok dikkatli olmalılar çünkü düşüncelerinin bir anda sesli birer ifadeye dönüşmesi yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Düşünmeden konuşmaları ve fikirlerini filtresiz bir şekilde paylaşmaları iyi niyetli hallerini maskeleyebilir. Bu süreçte soğuk kanlı olmalı ve hataları düzeltmek için yakın geçmişi gözden geçimeliler. Hataları kabul etmenin üzerlerinden büyük bir yükü atmalarını sağlayacağını görecekler.

5 Temmuz’da meydana gelecek Ay tutulması ise Oğlak burçlarını öğretmeye ve eğitmeye hevesli hale getirebilir. Aynı zamanda macera ve seyahat konuları gündeme gelebilir, heyecanlı planlar yapmak isteyebilirler. Uzun zamandır içinde boğulduklarını hissettikleri rutinlerinden kurtulmak için büyük bir arzu duyabilirler.

3. İkizler

İllüstrasyon: Jaclyn Carisİkizler burçları haftaya romantik etkiler altında başlıyorlar. Özellikle yalnız İkizler burçları salı gününden itibaren hiç beklemedikleri kişilere karşı büyük bir çekim hissedebilirler. İlişkisi olan İkizler burçları partnerlerine çok daha farklı bir gözle bakabilir ve ona daha yakın olmak isteyebilirler. Arkadaş olarak gördükleri bazı kişilerin onlara olan ilgisini fark edebilirler. Haftanın bir diğer gündem konusu ise harcamalar olabilir. Beklenmedik borçlar çıkabilir, mali durumalarını kontrol altına almaları gerekebilir.

Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile duyguları ifade etmek için büyük bir çaba göstermeleri gerekebilir. Bu büyük final tutulması olacağından birçok konuda sonuca ulaşabilirler. Hayatlarında bazı önemli defterleri kapatabilirler. Özellikle romantiz ve libido haftanın gündemi olacaktır.

4. Yengeç

İllüstrasyon: Jaclyn CarisYengeç burçları bu hafta bağlanma konusuna odaklanabilirler. Bazı insanlarla kurdukları iletişimi farklı bir boyuta taşıyabilir ya da hayatlarındaki bazı insanlara daha fazla bağlanabilirler. İletişim kurma şekillerine odaklanıp, bir süre sessiz kalmayı tercih edebilirler. İçsel dünyalarına döndükleri bu dönemde hassaslaşabilir, bazı konularda üzerlerinde baskı hissedebilirler. Geçmişten gelen ya da geride bırakmak istedikleri bazı insanlar ikinci bir şans isteyebilirrler.

Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması romantik olasılıkları açığa çıkarabilir. Geleceğe dair hayaller kurulabilir, hayatları ilişkiler çevresinde şekillenebilir. Ay tutulmasıyla birlikte Yengeç burçlarının hayatlarındaki düğüm olmuş konulara hız kazandırabilir, hızla dönüm noktasına doğru gidebilirler.

5. Aslan

İllüstrasyon: Jaclyn CarisAslan burçları bu hafta, etraflarındaki değer verdikleri insanlar için ne kadar fedakar olduklarını fark edebilirler. Onların sorunlarıyla uğraşıp onlar için yaşarken kendilerini unutan Aslan burçları bu hafta içlerine ve kendilerine dönmeye karar verebilirler. Haziran ayının son gününe kadar oldukça öfkeli ve saldırgan tavırlar sergilediklerini fark edebilirler. Bu öfkenin altında yatan nedenleri tanımlamak onlara iyi gelebilir. Yine bu haftadan itibaren işlerinde daha fazla çalışmaları ve çaba sarf etmeleri gerekebilir.

Pazar günü gerçekleşecek Ay tutulması Aslan burçları üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu süreçte hayatlarındaki kaosla baş etme konusunda kendilerini çok daha güçlü hissedebilirler. Kendilerine odaklanıp hayattaki önemli hedeflerini ve hayallerini hatırlayabilirler. Önümüzdeki günleri detaylı bir şekilde planlayıp hayatlarına çeki düzen vermek için büyük bir istek duyabilirler. Henüz hayatlarında yapamasalar da zihinlerindeki değişim onları canlandırmaya yetecektir.

6. Başak

İllüstrasyon: Jaclyn CarisBaşak burçları için haftanın ilk günlerinde gündem şöhret, yaratıcılık ve aşk konularında olabilir. Özellikle aşk hayatlarında umutsuz olan Başak burçları hayatlarında var olan biriyle farklı bir bağlantı kurabilir, ilişkileri yön değiştirebilir. Platonik oldukları ya da hiç beklemedikleri kişilerle bir anda romantik bir ilişkiye adım atabilirler. İş yaşamlarında yeni ve beklenmedik ortaklıklar kurulabilir.

5 Temmuz Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla birlikte enerjileri yükselebilir. Özellikle yaratıcılık gerektiren konularda özgüvenleri artabilir. Sanatla ilgilenen Başak burçları önemli ve sevindirici haberler alabilirler. Sınırların ötesine geçmek ve kendini aşmak isteyen Başak burçları bu etkiyi mutlaka kullanmalılar.

7. Terazi

İllüstrasyon: Jaclyn CarisTerazi burçları için haftanın ilk günlerinde gündem evleri ve evleriyle ilgili konular olabilir. Değişen düzenleriyle birlikte evlerinde bazı değişiklikler yapmaları gerekebilir, taşınma konusu gündeme gelebilir. Ya da önceden yaptıkları değişikliklerin yeterli olmadığını ya da ihtiyaçlarını karşılamadığını düşünebilirler. Özellikle aileleriyle ilgili konularda fedakarlık yapmaları gerekebilir.

Pazar günü gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması Terazi burçları için değişimin sinyallerini de beraberinde getiriyor. Bu hafta olmasa da önümüzdeki iki hafta içinde hayatlarındaki değişimi kucaklayacak olacak Terazi burçları arkalarına yaslanıp bir şeylerin olmasını beklemekten vazgeçmeliler. Eğer bir şeylerin gerçekten değişmesini istiyorlarsa çaba göstermeleri şart. Bu değişim içsel bir değişim de olabilir, bu süreçte kendilerini ve hayatlarını gözlemlemeliler.

8. Akrep

İllüstrasyon: Jaclyn CarisAkrep burçları yine son zamanlarda gardlarını almış ve kendilerini güvenli kalelerine hapsetmiş durumdalar. Ancak Bu haftanın ilk günlerinden itibaren bu korumacı tavırlarından uzaklaşmaları gerekebilir. İletişim kurdukları insanlarla ilgili bazı gizli bilgiler açığa çıkabilir ya da Akrep burçlarının bazı sırları gün yüzüne çıkabilir. Her ne kadar büyük resme bakmak isteseler de bu hafta bazı detaylarda kaybolabilirler. Gelecek ve gelecek planları konusunda stresli hissedebilirler. Bu dönemde aynı anda birden fazla iş yapmamaya çalışmalılar.

Pazar günü Oğlak burcunda meydana gelecek Ay tutulması ise Akrep burçlarının sosyal yaşamlarına dikkat çekebilir ve kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlayabilir. Ait oldukları topluluklara karşı büyük bir bağlılık hissedebilirler. Uzun zamandır üzerinde çalıştıkalrı proje ya da fikirler varsa bu hafta itibariyle ilerleme kaydedebilirler. Ancak karşılarına çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeleri gerekiyor.

9. Yay

İllüstrasyon: Jaclyn CarisBu hafta Yay burçlarının gündeminde finansal konular var. 4 Nisan’dan itibaren finansal konularda aldıkları kararlar yeniden gündeme gelebilir. Yeni bir kemer sıkma politikası uygulamak isteyebilir ve gereksiz harcamaları gözden geçirebilirler. Diğer yandan gözden kaçırdıkları bir alanda bir girişim fırsatı yakalayabilirler. Bu geçmişte yok saydıkları ya da olmaz dedikleri bir iş ya da alan olabilir. Başkalarının dertlerini seve seve dinleyen Yay burçları kendi acılarını yalnız başlarına çekmek zorunda olmadıklarını bilmeli ve özellikle bu dönemde güvendikleri insanlarla paylaşmaya çalışmalılar. Başkalarıyla paylaşmanın bir zayıflık göstergesi olmadığını kabul etmeliler.

Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması da Yay burçlarının hayatlarındaki finansal konulara etki edecek. Bu dönemde, gelecek planları için şimdiden fedakarlık yapmaları gerektiğini düşünebilir, hayatlarında keskin değişiklikler yapabilirler. Bunun Yengeç-Oğlak eksenindeki son tutulma olduğunu unutmamalılar. Zira önümüzdeki birkaç yıl boyunca önlerine bu kadar keskin kararlar alma fırsatı çıkmayabilir.

10. Oğlak

İllüstrasyon: Jaclyn CarisOğlak burçları her ne kadar büyük bir hayaller ve planlar bulutunda yaşasalar da başka insanların yanında bunları açık etmek istemezler. Ancak insanlarla duygularını paylaşmalı, onları neyin mutlu neyin mutsuz ettiğini bilmelerini sağlamalılar. Aksi takdirde diğer insanlarla bir araya gelmeleri her geçen gün zorlaşacaktır. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilere odaklanabilir, hayatlarındaki ilişkileri gözden geçirmek isteyebilirler. Diğer yandan her ne kadar üretken olmak isteseler de kendilerini ve kendi ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalılar.

5 Temmuz’da meydana gelecek olan Ay tutulması kendileriyle ilgili yeni keşfettikleri bazı özellikleri açığa çıkarmalarına yardım edebilir. Son 6 ayda çaba gösterdikleri şeylerin karşılığını alabilirler bu dönemde. Ya da takdir edilme ihtiyaçlarını sesli bir şekilde dile getirme cesareti bulabilir ve emeklerinin daha görünür olmasını isteyebilirler.

11. Kova

İllüstrasyon: Jaclyn CarisKova burçları özellikle nisan ayından beri, hayatta yaptıkları her şeye çok daha büyük anlamlar yüklemeye meyilliler. Ancak bu durum onları yormuş ya da onlara sınırlar çizmiş olabilir. Kendi hallerinden uzaklaşmış ve bambaşka birine dönüşmüş gibi hissediyor olabilirler. Tüm bu sebeplerle bu hafta iç dünyalarına dönmek ve onları rahatlatacak şeyler yapmak isteyebilirler. Ne olursa olsun dinlenmeye ihtiyaçları olduğunu derinden hissedecekler.

Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ise Kova burçlarının önümüzdeki iki haftayı çok daha manevi düşünceler içinde geçirmelerini sağlayabilir. Hayatlarında vites küçültüp huzur buldukları insanlara sığınmak isteyebilirler. Kişisel bakımlarına özen göstermek ve özledikleri bazı şeyleri yapmak isteyebilirler.

12. Balık

İllüstrasyon: Jaclyn CarisBalık burçları bu hafta teknoloji ve gizlilik konularında çok dikkatli olmalılar. Herhangi bir yerde açık kalan hesapları ya da var olan dosyaları başlarına dert açabilir. Bu hafta yaratıcılıkları yüksek olabilir, aşk hayatlarında hayaleti oynayıp gözlem yapmak isteyebilirler. İlişkisi olan ya da hayatlarında özel biri olan Balık burçları biraz geri adım atıp neler olacağını görmek isteyebilirler. Normalde anlaşmazlık yaşayacakları bazı küçük sorunları göz ardı edebilirler.

Pazar günü meydana gelecek Ay tutulması ise takım çalışması ve teknoloji konularında etkili olacaktır. İşle ilgili konularda bir dönüm noktasına gelebilirler, kritik kararlar vermeleri gerekebilir. Her ne olursa olsun tüm ihtimalleri uzun avdeli değerlendirmeli ve özellikle 2020 sonuna kadar olan zaman dilimini göz önünde bulundurmalılar.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!