Anime || Manga

Naruto’nun En İyi 10 Karakteri Sıralaması

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

10. Uchiha Madara  5,545 OY


Ä°lgili resim

Madara’nın efsanevi dövüş gücünü ve dövüş tekniklerine düşmeyen yoktur. Şüphesiz anime tarihinin en sevilen ve cool karakterlerinden olan Madara 10. sırayı almış


9- Namikaze Minato  6,575 OY


Ä°lgili resim

Kahramanımız Yondaime Hokage Minato listede olmasa idi o zaman şaşırırdık. Konahanın Sarı Şimşeği rasenganlarıyla anime boyunca bize zevk verdi.


8- Jiraiya  6,852 OY


jiraiya gif ile ilgili görsel sonucu

O, hepimizin sensei’si. O, Ero-sennin. Jiraiya ölümü ile hepimizi üzüp gözlerimizi doldursa da hala onu çok seviyoruz.


7- Hyuuga Hinata  9,237 OY


Ä°lgili resim

Evet, karşımızda Byakugan Prenses’i Hinata. Hinata yıllar boyunca narutoya olan aşkından vazgeçmeyip ona gönülden bağlı olmasıyla bu sırayı hak etti. Her ne kadar the last movie’de Hinata’yı sanki hiç bir jutsu bilmiyor çakra kullanamıyor gibi gösterdilerse de hala onu sevenler var.


6- Nara Shikamaru  9.334 OY


Ä°lgili resim

Büyük Ninja Savaşı’nı yöneten, Hokage Naruto’nun sağ kolu olan Shikamaru anime boyunca zekasıyla kendini gösterdi ve bundan dolayıda sıralamaya girdi.


5- Gaara  10,084 OY


Ä°lgili resim

Naruto’nun akranı olan acıların çocuğu Gaara küçüklüğünden beri çektiği Jinchuuriki’lik dışlanması ve kötülenmesinden Naruto ile tanışana kadar kurtulamamış, kurtulduğu gibide Kazakage olmuştur.


4- Uchiha Sasuke  21,329 OY


sasuke gif ile ilgili görsel sonucu

Köy kaçkını Sasuke, yıllarca güç peşinde koşup, Naruto’yu da peşinden koşturarak en sonunda güce ulaşıyor ve ağebeyi Itachi’yi öldürüyor. Kim Sasuke’ye bunu yaptığı için küfretmedi ki?


3- Hatake Kakashi  24,489 OY


Ä°lgili resim

Ünü tüm dünyaya yayılmış Kopyacı Ninja Kakashi-sensei komik halleriyle bizi çoğu zaman güldürmeyi başardı.


2- Uchiha Itachi  32,961 OY


itachi gif ile ilgili görsel sonucu

Köyü için onca sıkıntıya katlanan Konohanın genç dahisi Itachi, klanının taşkınlığı yüzünden kendi klanını kılıçtan geçirmesi ancak kıyamadığı kardeşi tarafından öldürülmesi ( öldürmesine izin verdi), idealleri ve coolluğu ile hepimizin kalbine taht kurdu ve 2. sırada olmasa idi üzülürdük.


1- Uzumaki Naruto  45,488 OY


Ä°lgili resim

Biliyorum ki hepiniz daha makaleyi açmadan ilk sıranın Naruto’da olduğu biliyordunuz 😀 Uzumaki Naruto küçüklüğünden beri Gaara gibi dışlanıp hor görülmüştü. Akademiye girdiğinde ise Iruka-sensei ona kucak açmış ve Naruto’nun bu yalnızlığının aşılmasında ilk adımı atmıştı. Yıllar geçip Naruto köyü kurtaran kahraman olduğunda, 2 yüzlü Konoha ahalisi sanki Naruto’ya hiç kötü davranmamış ve onu ölümüne sevmiş gibi bi anda vay benim Naruto’m, gahramanımız, gurtarıcımız sen çok yaşa moduna girmesi ve Naruto’nun da bu kadar alçakgönüllü ve bağışlayıcı olması beni az sinir etmedi değil. Her şeye rağmen Naruto hepsinin üstesinden gelip En güçlü Shinobi, Hokage, En Çok Çakraya sahip Ninja gibi birçok unvan alarak hedeflerine ulaşmıştır.


Arkadaşlar oylar My Anime List oylarıdır.

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!