Technologie

PewDiePie’dan beklenmedik YouTube kararı [Video]PewDiePie YouTube

2019’un en çok izlenmeye sahip YouTube üreticisi PewDiePie, 2020’yi bir arayla başlatıyor. Ünlü YouTuber yorgunluğunu dile getiriyor.


YouTube Rewind 2019‘da verileriyle yer alan PewDiePie, 2019’da belki ilk 100 milyon aboneye ulaşan hesap olmayı başaramıyor ancak yılın en çok izlenmeye ulaşan içerik üreticisi oluyor. Yayınladığı videolarla sık sık gündeme gelen YouTuber, yılın ikinci yarısında Minecraft rüzgarlarını da yeniden şiddetli bir şekilde estirmeyi başarmıştı. Ancak yayınladığı son videoda izleyicilerine yeni bir duyuru yapan PewDiePie, 2020’ye kısa bir arayla başlayacağını kaydetti. Önümüzdeki yılın başlarında ne kadar süreceği belirsiz bir dönem video paylaşımı yapmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PewDiePie YouTube videolarına ara veriyor

Son videosunun sonlarına doğru açıklamayı yapan YouTuber şu cümleleri kuruyor: “Özel bir duyurum var. Önümüzdeki yıl YouTube’a ara veriyorum. Önden haber vermek istedim çünkü kararımı kesin olarak verdim, yorgunum. Çok yorgunum. Bilmiyorum anlaşılıyor muydu ama? Her neyse, bilginiz olsun, önümüzdeki yılın başlarında bir süre ortalarda olmayacağım. Daha sonra açıklarım. Ama önceden haber vermek istedim.

Esasen YouTube videolarına ara verme kararı PewDiePie’ın içerik üreticiliği kariyerinde bir ilk değil. Zaman zaman yoğun tempo sonrası kırılmalar yaşayan ve aralar veren YouTuber benzer bir durumu 2019’da da yaşamış gibi görünüyor. Kararının detaylı açıklamasının ardından yeni bir kararın gelip gelmeyeceği ise merak konusu. Ancak şimdilik sebep sadece “tükenmişlik” gibi görünüyor. YouTuber’ın yayınladığı son videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!