Spiel

PUBG yaratıcısının gizemli yeni oyunundan ilk tanıtım [Video]PUBG yaratıcısının yeni oyunu Prologue


PUBG yaratıcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene üzerinde çalıştığı yeni oyunu Prologue için ilk kısa tanıtımı Game Awards 2019’da paylaştı.


PUBG ile Battle Royale alanında büyük başarı yakalayan Brendan “PlayerUnknown” Greene bir süredir yeni bir oyun üzerine çalışıyordu. Game Awards 2019’un sürprizlerinden biri de bu yeni oyunun kısa tanıtımıydı. Ne yazık ki detaylı bir oynanış videosu elde edemedik. Ancak Prologue isimli oyun 30 saniyelik kısa tanıtımıyla Battle Royale’in dışına çıktığını onaylıyor. Kendimizi bir ormanın ortasında bulduğumuz kısa tanıtımda hayli gizemli olayların bizi beklediği izlenimi yaratılıyor. Bir şimşek, bir havlama sesi ve hızla dönen kararterimizle tanıtım sonlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG sonrası ilk oyun

Prologue ne yazık ki gizemini biraz daha sürdürecek gibi görünüyor. Tanıtımın sonunda görünen resmi internet sitesine gittiğimizde bizi sadece kısa bir açıklama karşılıyor. Açıklama şu şekilde: “Prologue yeni teknolojilerin ve oynanışın denendiği bir keşif. Amacımız bu oyunla beraber oyunculara, oyunu her oynadıklarında, benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak.

Açıklama oyunun tekrar tekrar oynanabildiğini ve her oynanışta da farklı bir hissiyat yaratacağını belirtiyor. Bu “deneysel” olarak belirtilen yeni oynanış dinamiğinin ve yeni teknolojilerin detayı ise verilmiyor. Oyunun sitesinde ticari marka kısmında PUBG görünse de oyunun doğrudan PUBG’yle alakalı olmayabileceğini belirtelim. Ancak belki bir noktada PUBG’ye bağlanan deneysel bir çalışma da görebiliriz tabii. Buradan ulaşabileceğiniz internet sitesi üzerinden e-posta ile kayıt yaptırabilir, gelecek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi ise şimdilik bilinmiyor. Hazırlanan kısa tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!