Anime || Manga

Supreme Demon Manga Tanıtımı

Supreme Demon 
Manhuamız Yao Yue’ye yıllarca zulm eden ve 10 yaşındayken tekmeleyip yetişimini sakat bırakan kardeşi tarafından onun tabiriyle “Çöpü Temizlemek“ için Umutsuz Şeytan Cehennemi uçurumundan aşşağı atılır. Yere düştüğü sırada eli çuvaldan dışarı çıkar ve hemen altında olan kırmızı bir sıvıya temas eder. Kırmızı sıvı aktifleşerek bir Şeytan Mücevherine dönüşür.

Mücevherden gelen ses ise şöyledir: “ Sonunda. Birisinin beni uyandırmasını bekliyordum! Ne yazıkki bu bebeğin varlığı zayıf. Hayır! Bu bebek de onlar gibi kan damarlarına sahip… Haha! Gökler bana yardım etti!! Bütün hayatım boyunca yetişim çalıştım ve bu bebek bunu taşıyabilecek kapasitede. Bebek bugün sana bir fırsat vereceğim. Şimdiden itibaren umarım bu topraklardaki barışı koruyabilirsin.“

Aynı ses “Uyan küçük bebek“ diyince Yao Yue uyanır ve tarihin tüm gerçeklerini ve öğrendiği her şeyin yalan olduğunu anlar.

Yao Yue tekrar kendine geldiğinde sakat yetişiminin iyileştiğini anlar ve bu güne kadar kendisine zorbalık ve eziyet edenlerden hesabını soracağına, yetişim yolunun zirvesinde duracağına ve artık asla kimseden emir almacağına yemin eder.


Evet arkadaşlar manhuamız oldukça sürükleyici ve ilgi çekici bir anlatıma sahip ve karakter kendi kendine ettiği yeminlere okuyucuyu oldukça tatmin edici bir şekilde uyuyor ve ilerliyor. Bence hemen okumaya başlamalısınız 🙂


Puan: 4/5

Kategoriler: Aksiyon, Dövüş Sanatları, Fantezi, Macera, Manhua, Renkli

Bölüm Sayısı: 76 Türkçe Güncel

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"