Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilim

Rahatına düşkün olan bilgisayar kullanıcıları için çalışma istasyonu

Bilgisayarınızı arkaya yaslanmış şekilde kullanmayı düşlediyseniz, sizin için bir koltuk-masa önerimiz var: Altwork İstasyonu, kullanıcıların arkalarına yaslanmış vaziyette bilgisayar kullanmaları için özel olarak tasarlanmış bir ürün.

Masa dönüştürülebilir bir çalışma istasyonu olup kullanıcıların yalnızca düzgün durma, oturma değil, aynı zamanda arkaya yaslanır şekilde bilgisayar kullanmasını sağlarken monitörün de sizin üstünüzde olmasını temin ediyor.

Tasarım mıknatıslar kullanarak fare altlığı, klavye ve fareyi siz arkanıza yaslanmış iken yerinde tutuyor, böylece yere düşme tehlikesi de ortadan kalkıyor. Alıcılar renk seçme ve tercih ettikleri masa malzemesini kullanmakta özgürler.

Fikir, tasarımcının sırtından sakatlanması ve bilgisarın karşısında oturamadığını farketmesi ile ortaya çıkmış. Masa erken benimseyici kitle için 3.900 USD fiyatına satışa sunuluyor; perakende satış fiyatı ise 5.900 USD olacak (Bu bağlantıyı kullanarak masayı satın alabilirsiniz).

  #Teknik Sorunların Ardından, Mars’a Giden Perseverance ile Yeniden Bağlantı Kuruldu

Kaynak: hiconsumption.com

Daha çok bilim makalesi okumak isterseniz bilim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu