Technologie

Samsung Galaxy Fold için açıklanan şaşırtıcı toplam satış rakamıSamsung Galaxy Fold katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold, firma ve sektör için katlanabilir telefon dönemini başlattı. Peki bu “olaylı” telefondan tam olarak ne kadar satıldı?


Samsung Electronics başkanı Young Sohn tarafından yapılan açıklamaya göre şimdiye kadar 1 milyondan fazla Samsung Galaxy Fold satışı yapıldı. Bu toplam rakam modelin 1.980 dolarlık satış fiyatı ve yaşadığı büyük ekran sorununa rağmen inanılmaz iyi görünüyor. Satışların büyük çoğunluğunun Çin’den geldiği düşünülürken, cihaz firma için katlanabilir telefonların geleceği hakkında güzel bir ön gösterim yapmış gibi görünüyor. Galaxy Fold deneme şansı elde edenler tarafından genel olarak beğeniliyor. Ancak model şu an alıp uzun yıllar kullanılabilecek bir noktada yer almıyor. İşte bunu 2020’de gelecek diğer Galaxy Fold modelleriyle değişmesi bekleniyor. Çünkü firmanın ilk versiyonda yaşanan ekran sorunu sonrasında çıkardığı çok büyük dersler bulunuyor. Bu durum rakiplere de örnek oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold ailesi genişleyecek

Hatta firmadan 2020’de iki yeni katlanabilir telefon geliyor. Bunlardan birisini Galaxy Fold’un devamı niteliğinde, diğerinin ise dikey katlanabilir formda olacağı biliniyor. Galaxy Fold’un yerini alacak model için şimdilik bilgiler yok. Ancak nedense Galaxy Fold 2 olarak geçen dikey katlanabilir model sık sık gündeme geliyor. Sızdırılan fiyat doğru ise raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak telefon, yeni Motorola Razr gibi olacak ve Ultra İnce Cam üstüne kurulacak deniyor. Modelin Galaxy S11 ailesiyle benzer kamera sistemlerini taşıyacağı da söyleniyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!