Anime || Manga

Sürükleyici Bir Reverend Insanity Tanıtımı

 Reverend Insanity (Gu Daoist Master) 


Günümüzde popüler olan Manhua’lardan dövüş sanatları ve reenkarnasyon temalı olan Reverend Insanity size kendini epey bir beğendirecek!

Gu’lar dünya ve göklerin özüdür. Gu’ları kullanan kişilere Gu Ustası denir. 500 yıldır yaşayan ve kötülük yolunda ilerleyen Fang Yuan dünyadaki tüm tarikatları kendine düşman ederek hepsinin birleşip kendisini yok etmek için toplanırken kendi sonunun geldiğini görür ve milyonlarca insanı öldürerek kendisini zamanda geriye götürecek olan “Sonbahar İlkbahar Ağustos Böceği Gu’su“ nu rafine ederek 500 yıl öncesine geri döner.

Daha 3 aylıkken konuşmaya, 4 aylıkkende yürümeye, 5 yaşında ise şiirler yazmaya başlaması klanın dikkatini çeker ve dahi olarak adlandırılır.Klan büyükleri onun klanın gelecekteki umudu olarak düşünür. Fang Yuan ise şu kelimeleri söyler: “ Beni uçurumun kenarına zorlarsınız ha! İyi deneme“ ve böylece geçmiş hayatının bilgisini ve 500 yıllık tarihi bilerek en baştan en güçlü olmaya başlayacak.

Söyleyecek bayağı başlangıç bilgisi var ama hepsini söyleyerek heyacanı kaçırmak istemiyorum o yüzden devamını mangayı okuyarak öğrenin!Puan: 4,5/5

Kategoriler : Aksiyon, Dövüş Sanatları, Fantezi, Manhua, Reenkarnasyon, Shounen

Bölüm Sayısı : Türkçe 53 (Güncel)

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!