Technologie

Samsung Galaxy S20 Ultra için hazırlanan gerçekçi taslak – BB

Samsung Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 ailesinin en üstünde yer alan Samsung Galaxy S20 Ultra için yeni bir taslak tasarım hazırlandı. Model özellikle arka kamera modülüyle dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra için hazırlanan bu yukarıda yer alan taslak tasarım, modelin gerçek tasarımına en yakın çalışma olarak nitelendiriliyor. Görebileceğiniz üzere model ön kamerasını merkeze konumlandırılan bir ekran deliğinde taşıyor. Çerçeveleri oldukça ince olan cihaz, parmak izi sensörünü ultrasonik olarak ekranına entegre ediyor. Elbette kavisli kenarlara sahip Galaxy S20 Ultra, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle arka kamera modülüyle dikkat çekiyor. Bu aşağıda detaylandırdığımız dört farklı kameraya ev sahipliği yapan modül, 100X ibaresine sahip ve genel olarak oldukça büyük. Bu modül içinde fark yaratan ise 100x’i mümkün kılan dikdörtgen formundaki periskop kamerası oluyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra şu teknik detaylar ile geliyor

Galaxy S20 Ultra gücünü satıldığı yere göre Exynos 990 / Snapdragon 865 işlemciden ve en altta 12 GB RAM‘den alıyor. 512 GB‘lık temel dahili depolaması microSD ile 1 TB kadar artırılabilen cihaz, önünde 40 megapiksel 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası taşıyor. 6,9 inç 3200×1440 piksel Dinamik AMOLED 120 Hz ekrana sahip modelin, arkasında dörtlü kamera yer alıyor. Burada 108 megapiksel geniş açı + 48 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + ToF kurulumu bizleri karşılıyor. Galaxy S20 Ultra 10x optik zoom ve tam 100x kadar da dijital zoom yapabiliyor. 5.000 mAh pile sahip cihaz arka kamerayla diğerleri gibi 8K 30 fps video çekebilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

120 Hz ekranların farkını gösteren video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!