Technologie

Samsung STAR Labs’tan gizemli ürün: NEON

Samsung Technology & Advanced Research Labs ya da kısa adıyla STAR Labs, CES 2020‘de tanıtacağı gizemli NEON ile gündemde bulunuyor.

Peki CES 2020 kapsamında tanıtılacak bu Samsung STAR Labs imzalı ürün NEON tam olarak ne? Bunun cevabını şu an net olarak kimse bilmiyor. Ancak heyecan verici bir ürünün yolda olduğu aktarılıyor. STAR Labs’a yakın kişilere göre NEONgelişmiş bir yapay zeka üzerine kuruluyor. Firmanın “Hanginizin gerçek olduğunu merak etmenizi sağlayacak yapay zeka” şeklinde tanılmadığı ürün, “bilim kurguyu gerçeğe dönüştürecek” yorumları da alıyor. İnsan seviyesinde etkileşim sunacak yapay zekaya sahip bir akıllı hoparlör olacak izlenimi oluşturan ürünün, gerçekten tam olarak ne çıkacağı büyük merak uyandırıyor. Biliyorsunuz Samsung tarafından destek verilen bazı çok özel projeler bulunuyor. İşte bunlardan birisi olacak gibi duran NEON, CES 2020’nin en çok ses getiren teknolojisi ya da / ürünü olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan CES 2020’de başka ürün gelecek mi?

Eğer kaynaklar haklıysa evet. Birçok kaynağın söylediği kadarıyla Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite modelleri hemen hemen kesin olarak CES 2020’de geliyor. Biliyorsunuz bu modeller “bütçe dostu” fiyatlarıyla uzun zamandır meral ediliyor. Haklarından tasarımdan teknik detaylara kadar birçok detayın sızdığı telefonlar, farklı pazarlarda farklı isimler altında satılacak deniyor. Türkiye’de de satılacak modellerin, pazarda büyük bir kitleye ulaşması bekleniyor.

Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"