Anime || Manga

Seveceğiniz Bir Manga Lang Huan Library

Lang Huan Library


lang huan library ile ilgili görsel sonucu

Animemiz baş karakterimiz olan Yang Rui’nin gezi için bir dağa gitmesi ve asma köprüde ayağının kayıp binlerce metre aşşağıya düşerken bir şelale ve içinde mağara görür. Öleceğim diye düşünürken yere düşer ve hiçbir şey olmaz. Etrafında dövüş tekniği kitapları olan bir odaya düşmüştür. Kitapların arasında bir teknik görür Büyüleyici Kadının Kalp Metinleri. Azgınlığını tutamaz ve kitaba atlar ancak bir türlü kitabı yerinden oynatamaz ve yere düşer. Düştüğü sırada kanı bir şekilde yere damlar ve bir anda odadaki tüm kitaplar Yang Rui’nin içine girer ve Yang Rui içinden bir ses duyar;

“Burası Lang Huan Kütüphanesi olarak adlandırılır ve sen benim yeni ustam olmalısın. Diğer bir deyişle sen artık dekansın!“

O an Yang Rui başka bir dünyaya geldiğini anlar geldiği dünya Xuan Hai Tian adında bir yetişim dünyasıdır. Bu dünyada Tarikatlar asıl güç, eğer birisi yeterince güçlü olursa imparatorluklara ve hanedanların işlerine karışabiliyordur.

O dünya 10 büyük güç tarafından yönetiliyor; 7 büyük tarikat ve 3 kutsal mekan. Kutsal mekanlardan birisi ise Kütüphanedir ve Yang Rui kütüphanenin dekanıdır.

O sırada Yang Rui’nin içine bir enerji dalgası dolmaya başlar ve bu enerji dolumu sayesinde ona rakip olabilecek tek kimseler 10 büyük tarikat reisleri ve belkide bir kaç elder idi ama hala kütüphanenin tüm tekniklerini bilmiyordu bildikleri yalnızca birkaç teknik olmasına rağmen bu kadar güçlü olmuş idi. Yeni teknikleri öğrenmek ve güçlenmek için tek görevi var idi; Potansiyeli olan öğrencileri akademiye alıp eğitmek.

E tabii bu kadar güçlü bir kimsenin ortaya çıkışı tüm dünyadaki en güçlülerin birden dikkatini çekmişti. Yang Rui’nin Dünyayı altüst etmesini okuyalım!


Kategoriler: Aksiyon, Dövüş Sanatları, Fantastik, Komedi, Macera

Bölüm Sayısı: 23 TR / 50 ENG

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"