Sozialen Medien

#The Batman’in Yönetmeni Matt Reeves, Filmde Yer Alacak Batmobile’in Görsellerini Paylaştı #SosyalMedya #Tv #BB

The Batman’in Yönetmeni Matt Reeves, Filmde Yer Alacak Batmobile’in Görsellerini Paylaştı


Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman’in yönetmeni Matt Reeves, filmde yer alacak Batmobile’in görsellerini paylaştı.

Cloverfield, Let Me In, War for the Planet of the Apes gibi beğeni kazanan filmlere imza atan Matt Reeves‘in yazıp yönettiği The Batman‘in çekimlerine başlanması ile birlikte filmden ilk görüntüler de ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Matt Reeves, Robert Pattinson‘ı Batman kostümü içinde gördüğümüz ilk videoyu paylaşmış, kısa süre sonra ise Batman kostümünü çok daha açık bir şekilde gösteren set görüntüleri paylaşılmıştı. Bugün bu görüntülere yenileri eklendi. Matt Reeves bu kez de filmde yer alacak Batmobile‘i gözler önüne seren yeni görseller paylaştı.

  #Nightmare Alley – Geschafft: Guillermo del Toro schließt Drehphase erfolgreich ab

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Catwoman’ı Zoë Kravitz, Batman çizgiromanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Juliard’dan yeni mezun olan genç oyuncu Jayme Lawson‘ın da çizgiromanlarda yer almayan yeni karakterlere hayat vereceği açıklandı. Ancak bu açıklamanın yanıltma amaçlı olduğu ve Peter Sarsgaard’ın Two Face olarak da bilinen Harvey Dent’e, Jayme Lawson’ın ise zamanla Batgirl’e dönüşen Barbara Gordon’a hayat vereceği yönünde teorilerin olduğunu da belirtmekte fayda var.

  #Die Stimme des Darts spricht für RTL

Robert Pattinson’ın Başrolünü Üstlendiği The Batman, 25 Haziran 2021’de Vizyona Girecek

Matt Reeves’in ifadesiyle “noir bir Batman hikâyesi anlatacak” ve sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’de The Riddler, Penguin, Catwoman gibi Batman çizgiromanlarında önemli yere sahip olan birçok karakter yer alacak. Bu karakterler için önemli oyuncularla anlaşılması Matt Reeves’in şimdiden devam filmleri için temelleri attığını düşündürüyor. Reeves’in The Batman ile yeni bir üçleme başlatmak istediği yönündeki söylentiler de bu ihtimali güçlendiriyor. Çok katmanlı, yaşayan bir Gotham yaratmak isteyen Matt Reeves’in, Penguin ve Catwoman gibi önemli karakterleri bu filmde izleyicilere tanıtıp, devam filmlerinde daha derinlemesine incelemesi bekleniyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler, DC Films’in bu karakterler için spin-off filmleri de çekebileceğini gösteriyor.

  #Blockbuster-Battle: Kann sich Ben Affleck gegen Helen Mirren und Eddie Redmayne Chancen ausrechnen?

Gerek Matt Reeves imzası taşıması gerekse bir araya getirdiği oyuncu kadrosuyla bugüne kadar çekilen en heyecan verici süper kahraman filmlerinden biri olan The Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"