Sozialen Medien

#Yok artık! Yasak Elma dizisinde oyun içinde oyun var! #SosyalMedya #Tv #BB

Yok artık! Yasak Elma dizisinde oyun içinde oyun var!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Pazartesi akşamlarının absürd komedi yapımı olarak bile nitelendirilebilecek dizisi Yasak Elma, bambaşka olayların yaşanacağı yepyeni bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin 9 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak 72.bölümünden ikinci fragmanda bomba gibi gelişmeler var.

Dizide Yıldız, tüm servetini kaybeden Halit ve çocukları için elinden geleni yapıyor. Herkes ise ona böyle yapmaması gerektiğini yakında aşık olursa bunu o kişiye anlatamayacağını söylüyor. Tam da herkesin uyardığı gibi karşısına bir aşk çıkıyor. Adeta Yeşilçam hikayesi tadındaki 72. bölümde Yıldız, kadroya yeni katılan Bülent’e aşık olacak.

Gökhan Alkan’ın canlandıracağı Bülent karakteri ile Yıldız’ın uyumlarının çok iyi olduğu fotoğraflara yansımıştı. Yeni bölümde bu sefer ekranda da ikilinin nasıl duracağını görebileceksiniz.

  #Hekimoğlu dizisinde kim kovulacak? #SosyalMedya #Tv #BB

Bir başka bomba gelişme ise daha dün her şeyini kaybeden ve fakirlikten kırılan Halit karakterinin şansı dönüyor. Halit’in çöp olan kağıtları 10 kat değer kazanıyor ve artık bıraktığı her şeyi geri alabilecek güce ulaşacak.

Dizinin takipçileri bu savrulmalardan memnun. Bir izleyicinin şu mesajı dikkat çekti: Hayretler içerisinde izliyorum . Bu dizinin senaristi alnı öpülmelik ! Bütün diziler gibi kendini tekrarlamıyor ve yeni yeni dünyalar üretiyor ve bunları hiç absürt durmadan yapıyor. Helal olsun.”

Ancak Halit, bunu kimsenin öğrenmesini istemiyor.İşte Yasak Elma 72.bölümden 2.fragman:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"