Technologie

Türkiye’de Android 10 alacak Samsung telefonlar – BBSamsung Android 10

Türkiye’de Android 10 alacak Samsung akıllı telefon modelleri için resmi sitede yeni bir güncelleme yapıldı; İşte detaylar;

Samsung biliyorsunuz Android 10 konusunda büyük adımlar atıyor. Birçok cihaza yeni sürümü göndermeyi sürdüren şirket, Türkiye’yi de es geçmiyor. Firmanın resmi “Güncelmiyiz.com” internet sitesine göre önümüzdeki günlerde birçok cihaz daha Android 10’a geçiş yapıyor. Aktarıldığı kadarıyla yeni sürüme Türkiye’de 15 Ocak – 15 Mart 2020 tarihleri arasında Galaxy Note 9, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve Galaxy A30 modelleri geçiş yapacak. 16 Ocak – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında ise Galaxy M20‘nin Android 10’a yükseltileceği aktarılıyor. 1 Mart – 1 Nisan 2020 tarihleri arasında Galaxy A80‘in güncelleneceği aktarılırken, Galaxy A70 için güncellemenin 1 Nisan – 1 Mayıs 2020 tarihleri arasında verileceği belirtiliyor. Bu tarih aralığında Android 10’a Galaxy Tab S6 tabletin de geçeceği de söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 temelli Samsung One UI 2 arayüz neler getiriyor?

SDC 2019 kapsamında tanıtılan yeni One UI, ilk sürümden çok da farklı değil. Belirli tasarım unsurları göze daha güzel gelecek şekilde güncellenen arayüz, bu sefer dikkat dağıtan detayları ortadan kaldırma konusunda daha iyi görünüyor. Firmanın buna özellikle çalıştığı ve birçok unsuru sadeleştirdiği açıklanıyor. Ses göstergesi dahil birçok arayüz göstergesini ufaltan şirket, arayüzün artık daha doğal bir kullanım sunduğunu da aktarıyor. Tek elle kullanımı daha da kolay hale getirmesi sevindiren sürüm, birçok simgede daha canlı renkler kullanıyor. Hareketli simgeler taşıyan ve koru arayüzü daha fazla yere / uygulamaya genişleten Samsung One UI 2, genel olarak kullanıcı deneyimini artırıyor.

İlgili Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!