Allgemeines

#Unfinished Tales’in Resimli Baskısı Çıkıyor, Özel İllüstrasyonlar 2021 Tolkien Takviminde de Olacak #SosyalMedya #Tv #BB

Unfinished Tales’in Resimli Baskısı Çıkıyor, Özel İllüstrasyonlar 2021 Tolkien Takviminde de Olacak

Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Unfinished Tales’in Resimli Baskısı Çıkıyor, Özel İllüstrasyonlar 2021 Tolkien Takviminde de Olacak

Banu Yapar
5 Mart 2020 – 14:29
FRPNET Edebiyat

Tolkien Ailesi ve Harper Collins, J.R.R. Tolkien‘ın 40 yıl önce çıkan “Unfinished Tales” kitabının resimli baskısını yayınlayacaklarını duyurdu. Aile, Facebook resmi sayfasından bugün yaptığı açıklamada; özel baskı için yapılan çizimlerden bazılarının 2021 Tolkien takviminde yer alacağını da belirtti.

Christopher Tolkien‘ın, babasının tamamlanmamış hikaye ve makalelerini bir araya getirdiği “Unfinished Tales of Numenor and Middle Earth” ilk kez 1980 yılında yayınlanmıştı. Alan Lee, John Howe ve Ted Nasmith imzalı 18 orijinal çizim ve ciltli kapakla 40. yılında yeniden basılacak olan kitap Ekim 2020‘de okurların karşısına çıkacak. Çizimleri görmek için sabırsızlananları da düşünen Tolkien Ailesi ve HarperCollins, illüstrasyonlardan bazılarını Eylül 2020‘de yayınlanacak olan 2021 Tolkien takviminde olacağını müjdeledi.

  #Brenda Song Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında izle

Numenor ve Orta Dünya’nın Bitmemiş Öyküleri‘nin bu özel baskısını buradan, 2021 Tolkien takvimini de buradan inceleyip, ön sipariş verebilirsiniz.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"