Sozialen Medien

Yemin Dizisi 166.-170. Bölüm Özeti 20-24 Ocak Fragmanı (Tüyoları) – BB

Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak? Reyhan ve Emir üniversitedeki birbirini kıskanmakla geçen günlerin ardından konakta neler yaşayacak izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Son bölümde Reyhan Emir’in almış olduğu hediye sonrasında iyice kıskançlık krizine girmiş ve bunun hesabını Emir’e konakta soracağını söylemiştir. Belli ki Emir’in hocalığı Reyhan’ı oldukça zor duruma sokmuş çevresinde görmüş olduğu güzel kızların ardından Reyhan iyice kıskanarak adeta Emir’e markaj uygulamaya başlamıştır.

Yemin Dizisi 166.-170. Bölüm Özeti 20-24 Ocak Fragmanı (Tüyoları)

Demir ise bu durumdan oldukça mutlu ve keyiflidir çünkü Reyhan tarafından kıskanılmak onun da çok hoşuna gider ve bu durumu uzun süre devam ettirmek için elinden geleni yapar. Reyhan tarafından çok sevildiğini görmek Emir’inde hoşuna gider ve bunun için üniversitede ders vermeye ve daha çok geniş bir kitleye hitap etmeye devam eder. Ancak Reyhan bu durumdan oldukça rahatsız olmuş ve bu durumu zor da olsa Emir’e açmaya karar vermiştir. Ancak doğrudan kıskandığını söylemek Reyhan için oldukça güç olsa da bunu söylemekten kendini alıkoyamaz.

Yemin dizisi 166. bölüm özeti fragmanı 20 Ocak 2020 pazartesiDiğer yandan Narin Azerbaycan’dan kendisi için çıkmış gelmiş olan eski nişanlısı Erhan ile kesinlikle birlikte olmasının mümkün olmadığının farkındadır. Artık mutlu ve huzurlu bir ortamda olduğunu evliliğinin gerçek olmasa bile biliyor. Masal ve Kemal’in yanında mutlu olduğunu Erhan’a asla dönmeyeceğini onun yüzüne karşı söyler.

Yemin dizisi 166. bölümde neler olacak 20 Ocak 2020 pazartesi

Reyhan Emir’i oldukça kıskanmış ve sonunda bunu Emir’e itiraf etmiştir. Emir ise Reyhan’ın kendisini kıskanmasından oldukça mutludur ancak bu arada Cavidan yine eski günlerdeki gibi küçük şeyleri büyüterek ve ortalığı karıştırmak istercesine kaybolan yüzüğünü sorumlusunu bulur kendince. Ancak küçücük bir çocuğa iftira atması Emir’in de oldukça canını sıkmıştır. Emir annesi Cavidan’ın kendisine gelmesi için bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler görünen o ki cavidan hanım bir süre konak’tan uzaklaşacak. Diğer yandan Narin için gelen Erhan Narin’in reddetmesine rağmen onun peşini bırakmaz ve bir türlü ondan uzaklaşmak istemez. Bu durum narin’in pek hoşuna gitmese de Erhan ısrarını sürdürür. bakalım bu durumda Kemal Bey’in tavrı nasıl olacak Narin’in eski sevgilisi olan Erhan için nasıl bir plan yapacak.

Yemin 166. Bölüm Tanıtımında neler olacak diye merak edenler için kısaca yazalım. Sonunda Emir, Cavidan’ı Evden Gönderiyor! REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR Yemin dizisinde bugün Emir’in Banu’yla buluşması sonrasındaki gelişmeler yer alacak. Reyhan’ı kıskandırmaya yeten son hediye saat sonrasında kocasına güvenen Reyhan duygularına yenilecek mi? Emir’in, Banu ile buluştuğunu gören Reyhan karmaşık duygular içindedir. Bir an bile kocasından şüphe etmese de gördüğü tablo karşısında çok kötü hissetmiştir. Reyhan artık inadı bırakıp kıskandığını itiraf edecek mi? Kemal’in, Erhan ile el sıkıştığını gören Narin büyük bir şok yaşar. Erhan bir şekilde hayatlarına sızarken Narin daha büyük bir gerginliğin içine doğru yuvarlanmaktadır.

Yemin dizisi 167. bölüm özeti 21 Ocak 2020 Salı

Yemin 167. Bölüm Tanıtımında Emir Reyhan’ın Kardeşini Buluyor! Yemin dizisinde 21 ocak salı günü yayınlanacak yeni bölümde Emir Reyhan’ın öldüğünü düşündüğü kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu bulur. Reyhan’ın kardeşinin yaşadığına dair büyük bir ipucu yakalayan Emir, bunun peşini bırakmaz. Adım adım bir şeylere yaklaşan Emir, Reyhan’ın öldü sandığı kardeşine ulaşabilecek mi? Narin, Erhan hakkındaki her şeyi anlatacakken Kemal’den gelen sürpriz hareket bu zor konuşmanın ertelenmesine neden olur. Narin’in gözleri önünde Kemal’in bambaşka bir adama dönüşmesi her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Yemin dizisi 168. bölüm özeti 22 Ocak 2020 Çarşamba

Yemin dizisi 169. bölüm özeti 23 Ocak 2020 Perşembe

Yemin dizisi 170. bölüm özeti 24 Ocak 2020 Cuma

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!