Sozialen Medien

Yemin Dizisi Erhan Kimdir? Narin’in Eski Sevgilisi Erhan Bilgileri – BB

 

Son günlerde yemin dizisinde Narin’in eski sevgilisi olarak izlemeye başladığımız Erhan karakterinin kim olduğunu merak edenler için bu sayfada sizlere detaylı bir şekilde yazarak yemin dizisi Erhan karakteri kimdir Narin’in eski sevgilisi olan Erhan hakkında detaylı bilgileri sizlere yazmak istiyoruz. Yemin dizisinde Erhan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir bilgilerini sizlere burada hemen yazalım.

 

Yemin dizisi Erhan kimdirYemin dizisine yeni katılan oyuncu Erhan kimdir?

Kemal ile Narin arasındaki gelişmeler son bölümlerde yemin dizisine damga vururken Azerbaycan’dan gelmeden önce Narin’in yaşadıkları da son bölümlerde oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. Narin’in Azerbaycan’dan gelme sebebini son bölümlerde daha iyi anlarken Narin orada Erhan isimli sevgilisi tarafından terk edilmiş ve terk edilme olayı Narin için büyük bir travmaya dönüşmüştür. Çünkü her şeyi yoluna koymuş ve birlik tek açacakları sırada narin’in sevgilisi olan Erhan Narin’e verdiği sözü tutmaz gidecekleri yere zamanında gelmez.Yemin dizisi Erhan rolü karakteri

 

Erhan’ın Narin’e atmış olduğu bu kazık onun hayatında derin bir iz bırakmış sevgilisi Erhan’ı sınırda bekleyen Narin karşısında Erhan’ın arkadaşını görmüştür. Erhan arkadaşıyla birlikte Narin’e haber göndermiş ve ona gelmeyeceğini söyleyerek tek başına Türkiye’ye kaçmasını söylemiştir. Tüm hayalleri ve ümitleri bir anda yok olan Narin hayatının en önemli dönüm noktasına ulaşmış ve sevgilisi tarafından böylelikle terk edilmiştir.

 

Yemin dizisi Erhan rolü kimdir Narinin eski sevgilisiYemin Dizisi Erhan Kimdir? Narin’in Eski Sevgilisi Erhan Bilgileri

Daha sonra kendi imkânlarıyla Türkiye’ye kaçan Narin Erhan’ın bu yaptıklarını asla unutmamış ancak Erhan da onu unutmamış ve arkasından Türkiye’ye gelerek onu araştırmaya başlamış ve Kemal Bey’in yanında bulmuştur. Narin’in gerçekten evlendiğini düşünmeyen Erhan onu araştırmaya ve evliliğinin gerçek olmadığını ortaya koymaya başlamıştır. Son bölümlerde Erhan Narin ile karşılaşıp onun gerçekten evli olmadığını ve peşini bırakmayacağını söyler. Ancak Erhan’ın narini bırakmaya niyeti yoktur oysa asıl bırakmaması gereken yer birlikte kaçmaları gereken zamandı. Narin en önemli zamanda kendisini bırakan Erhan’ı asla affetmez ve Kemal Bey’in yanında ne olursa olsun ona koz vermemeye çalışır.

 

Erhan ne olursa olsun Narin’den bir şans daha ister ancak Narin ona asla güvenip bir şans daha vermemeye kararlıdır. Zaten ne olursa olsun Kemal Bey’in yanında huzur ve mutluluğu bulmuş her ne kadar Masal’a bakıcılık yaparak onunla tanışıp Türkiye’de kalıyor olsa da asla Erhan’a dönmeyi düşünmeyen Narin bakalım onu kendisinden uzaklaştırmak için neler yapacak zamanla izleyip göreceğiz.Yemin dizisi Erhan kimdir Narinin sevgilisi

 

Yemin dizisine yeni katılan ve Erhan karakteri olarak dizinin kadrosuna katılan Narin’in eski sevgilisi olan Erhan rolünü canlandıran oyuncu kimdir gerçek adı nedir henüz bu konuda net bilgileri ulaşamadık. Yemin dizisinde Erhan karakterini canlandıran oyuncuyu bilenler ve kim olduğunu bulanlar varsa lütfen aşağıya yorum olarak yazabilirler mi? Şimdiden teşekkür eder yemin dizisi Erhan rolü hakkında yorumlarınızı aşağıya yazmanızı bekleriz. Hoşça kalın, iyi seyirler.

 

 

Erhan, Kemal’in Ofisine Gitti

 

 

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!