Allgemeines

#Youtube’un Bilinmeyen Özellikleri #SosyalMedya #Tv #BB

Youtube’un Bilinmeyen Özellikleri

Dünyanın en büyük online video sitesi olan YouTube, milyarlarca kullanıcıya hitap ediyor. Kullanıcılara sınırsız video imkanı sunmakla yetinmeyen YouTube, son zamanların para kazandıran en popüler uğraşları arasında yer alıyor. Bu nedenle bir saatte 6 bin saatlik videolar ekleniyor. Peki bu denli popüler olan bu platformun gizli özelliklerini biliyor musunuz? Özel kodlarla yapılan bu işlemlere hep beraber göz atalım:

„Doge Meme“

doge-meme-001.png

YouTube üzerinden “Doge Meme” koduyla arama yaptığınızda sitenin fontu Comic Sans Yazı fontuna geçerek daha eğlenceli bir hale dönüşüyor.


„beam me up scotty“

kuzey-isigi-001.png

YouTube arama bölümüne “beam me up scotty” yazdığınız sayfaların açılışında kuzey ışığı efekti geliyor.


  #Ripple, Brave ve Huobi Küresel Ödeme Ağına Katıldı

„do the harlem shake“

harlem-shake.png

Hala popülerliğini yitirmemiş olan “Harlem Shake” şarkısına YouTube’dan büyük bir torpil… Arama çubuğuna “do the harlem shake” yazdığınızda YouTube logosunun yanında play tuşu çıkıyor ve arka fonda Harlem Shake çalmaya başlıyor. Şarkının en hareketli yerinde ise sayfanın içeriği dans etmeye başlıyor.


„use the force lüke“

fare-yon.png

YouTube’un son sihirli kodları, sayfa içeriği farenin hareket yönüne bağlanıyor. Arama çubuğuna yazdığınız “use the force lüke” kodu ile içeriği hareketlendirin.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"