Technologie

300 sayfalık bir kitabı 10 dakikada tarayabilen tarayıcı: Shine Ultra [Video]Shine Ultra


Fon toplama platformu Indiegogo yenilikçi bir ürünü daha kullanıcıların beğenisine sunuyor. CZUR isimli bir Hong Kong’lu şirketin imzasını taşıyan Shine Ultra, kullanıcıların hızlı bir şekilde tarama yapabilmesine imkan sağlıyor.


Yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken tarayıcı aynı zamanda portatif bir tasarıma sahip. Bir sırt çantasına rahatlıkla sığabilen Shine Ultra, kullanıcıların tüm tarama ihtiyaçlarını karşılayan bir kitap tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Otomatik odaklama ve otomatik sayfa çevirme algılama özelliğiyle, sayfa başına 1 saniyelik inanılmaz bir hızla kitapları tarayabilen cihaz, bir kitabın tarama işleminin tamamını dakikalar içerisinde halledebiliyor. Kullanıcılar eller serbest kullanım için ayak pedalından faydalanabiliyor. OCR (Optik Karakter Tanıma) özelliği ile Shine Ultra, taranan sayfaları düzenlenebilir dosyalara aktarmaya olanak tanıyor. 180’den fazla dil desteği sunan cihaz, Patentli Eğri Düzleştirici Teknolojimiz ile eğriliği otomatik olarak kaldırıyor. 340 DPI sunan Shine Ultra, 13 tam boyutlu megapiksel değerine sahip. Cihaz, kitapların ve belgelerin yanı sıra, kimlikleri, pasaportları, makbuzları, pulları, barkodları veya QR kodlarını da tarayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özellikleriyle dikkat çeken Shine Ultra’nın fiyatı ne kadar?

1 kilogram ağırlığındaki Shine Ultra, Indiegogo’da üretim için yeterli fon desteğini toplamış durumda. Shine Ultra’nın yurt dışı satış fiyatı ise 99 dolar.

Video

Teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek tarayıcı

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!