Sozialen Medien

#Bir Zamanlar Çukurova’ya kritik bir karakter geldi; Nazan Kesal olay yapacak! #SosyalMedya #Tv #BB

Bir Zamanlar Çukurova’ya kritik bir karakter geldi; Nazan Kesal olay yapacak!

En son Star TV ekranında Çocuk dizisinde izlediğimiz Nazan Kesal, yepyeni bir karakter ile yeniden hayranları ile buluşmaya geliyor. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Sevda Çağlayan dönemi başlayacak! Başarılı sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Nazan Kesal, dizinin ikinci sezonunda kritik bir karakterle ekibe dahil oluyor! Kesal, önümüzdeki günlerde Adana’ya giderek çekimlere başlayacak.

“Sevda Çağlayan”, hem Hünkar’ın hem de Çukurova’nın geçmişinden gelen bir isim olarak, çarpıcı bir giriş yapaçak. Yayınlanan 58’inci bölümde, Demir, Züleyha’dan; Yılmaz Müjgan’dan vazgeçmişken diziye 61’inci bölümünde neredeyse bir ömür vazgeçilmemiş bir karakter olarak Sevda gelecek…

  #Savaş Dizileri - IMDb Puanı Yüksek Gelmiş Geçmiş En iyi Savaş Dizileri

Sevda Çağlayan da dizinin diğer kadın karakterleri gibi hayatın karşısındaki gücü ile dikkat çekecek. Güzelliği ve zarafetiyle İstanbul’da bir yıldız olarak yaşamış bir kadın Sevda Çağlayan. Çukurova’ya onu da kaderi, kalbini açtığı yoldan savurmuş. Karakter, geçmişten gelen yaşam hikayesi ve döneminin şıklığı ile iddialı olmasını sağlayan gardrobuyla da göz kamaştıracak.

Nazan Kesal, yeni projesi hakkında “Sinema için zamanı mühürleme sanatı derler. Bir Zamanlar Çukurova güçlü senaryosu, usta oyuncuları ve yetkin rejisiyle epeydir bu sözün gerçekliğini gösteriyor. Onların bir parçası olacağım için heyecanlıyım” yorumu yaptı ve Adana’ya gitmek için heyecanlandığını söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova, Perşembe akşamları 20:00’de ATV’de…

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

  #The Mandalorian’ın 2. Sezonunun Ekim Ayında Başlayacağı Açıklandı #SosyalMedya #Tv #BB

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"